Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Essentials #50 üzenetére

    Ha már bele kell menjek...

    Régen FLAC formátumban hallgattam a zenéket, majd visszatértem a 320kbps Mp3-ra, ami negyedannyi helyet foglal mint a FLAC. Mivel YT-n hallgatom PC-n a zenéket 90%-ban, így ami megtetszik, azt letöltöm. Így minek fizessek elő Spotify-ra?
    Tudomásommal az Apple-ra minden cuccra elő kell fizetni, hogy az menjen. Mivel nem vagyok iOS user (nem is leszek), nyilván nem tudom hogy miféle okosságok vannak rajta, de valószínűleg rosszul tudom, hogy az Apple a jópénzes szolgáltatásaiból él és ennyi. Semmi olyat nem nyújt, amiért számomra csábító lenne az Alma logó, hogy rohanjak érte.
    Droid esetében nem találkoztam még olyannal tiszta úton sem, amiért fizetni kell, kivétel ez alól a nagyobb tárhely lehetősége, már a Google Fotók esetében is, ami eddig ingyenes volt az egyik opcióval.
    A telefonos fizetés közel sem tartozik ide, de van egy érzésem, hogy ezt muszájból volt megpendítened, csak hogy feltűntethesd a jelenlegi HMS egyik hiányosságát, aminek megoldása még nincs meg és ugyanakkor baromira nem illik ide a topikba, de ezt minden "találkozásunkkor" be kell dobni. Rötyögj jót, Google alatt se éltem vele, de ez én vagyok a sok millióból, és ha lenne/lesz is Google-s telefonom, sem élnék vele ugyanúgy.
    Jól megvagyok a jelenlegi szolgáltatásokkal 400k árért, még ha az már 150k is mostanra. Semmivel nem érzem értéktelenebbnek a Google nélkül. Hardvert meg kell fizetni.
    Témát zárom, nem kívánok tovább offolni, legfőképp kizáratni magam miattad, ha az (is) a cél.

    El Diablo: legyen úgy. Csak vigyázz nehogy szürke legyél ismét..

    Felesbandi: így van, csak a reklámok vannak blokkolva rajta.
    Sheratan: Ha warez, nem tudtam róla.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Neck

    veterán

    válasz Essentials #50 üzenetére

    Ebben inkább az az érdekes, hogy egy 380 ezres mobil kapcsán beszélgettek egy gombokba kerülő havidíjról :D

    Aztán van miből tankolni azt a Mercit? :DDD

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák