Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz -FreaK- #44 üzenetére

    Miért olyan nagy cucc ez a 90Hz? Értem én, hogy "folyik" a kép, és ez pár napig fenntartja az érdeklődést, de utána megszokja a szemed, és ugyanolyan lesz, mint egy sima kijelző (ellenben ha a kezedbe veszel majd egy alacsonyabb képfrissítésűt, akkor hiányérzeted lesz). Szerintem ezzel igazán nem nyer az ember, inkább csak veszít (akksi üzemidőt, átjárhatóságot más készülékekre).
    Az UFS3.0 érezhető használat közben is, vagy ez kb olyan, mint a sata/nvme ssd közötti különbség? Mert tök jó a tesztekben, meg fájlmásolásnál esetleg (?), de sem érintenek a mindennapokban. A külső hangszórót szerintem sose használtam, fülhallgatóvan fogyasztok tartalmakat. A vibra motort kiváltja nálam egy okoskarkötő, az ultrawide lencsére meg panasz volt, így ahogy értelmezem annyira nem is éri meg :)

    (#45) L4mie

    Nálam is 3 volt az előd, de azért ott már fáradt az akku, face unlock ha jól rémlik még nem volt, a kijelző/képernyőarány még nem volt az igazi és a kamera a 6-ban azért érezhetően jobb már. Ezeket leszámítva a 3 is egy remek telefon, sebességben-böngészésben, újkori akksiidőben stb annyira a 6 se lépett sokat előre.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák