Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz intelMMX #47 üzenetére

    A cikk élethű fizikát ír, így joggal várhattam élethű fizikát. De, nem ezt kritizáltam. Örülök h nálad jó a fényerő, de nálam, és még rengeteg embernél sötét, és nem tudjuk világosabbra állítani, mert ez kimaradt a beállítások közül, ami igen nagy hiba. Valóban sokban automata van, de u.úgy megtalálhatók a játékban gyárilag kézi váltós autók is, amik így szintén automatában mennek. Egy játékban, ami a vezetésre van kihegyezve elég nagy hiba kihagyni a manuális váltót. Ezt a játékot azok veszik meg, akik szeretnek PC-n autót vezetni, azok pedig igen nagy részben szeretik a manuális váltót. Az nem indok h az előzőekben sem volt, épp elég nagy baj ez.
    Egy busz így gyorsulni nem tud, főleg nem egy városi busz, ami minden esetben rövidebb áttétellel megy. Az USA-ban pontosan tudom milyen buszok vannak, sokat itt gyártottak le belőlük Kaposváron, nem rosszak, de hangsúlyozom, a városi buszok menetteljesítménye közelében nincs ennek amit itt a játékban látunk. Másfelől, a régebbi Ikarusok határozottan erősnek számítanak a mostani csilivili újakhoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák