Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz mjani1172 #23 üzenetére

    Hiteltelen ? Konkretan megneztem a chartot 2015ben meg 2018ban es felszoroztam a kulonbseggel. Te mirol beszelsz ? Ponthogy te alltal bele a haverodba , hogy "csak bamban nezett" ameg te megcsinaltad a vilag uzletet egy lakassal. Annyit irtam le, hogy aki ezt jol csinalta annak nagyon bejott, aki meg szarul az pont ugyan ugy bukott rajta mintha barmi mast szarul csinalt volna. Nem tudom mi az amit ebbe sikerult ezen felul belehallucinalnod. A hsz-ed masodik fele konkretan arra van kihegyezve, hogy mekkora majom aki ethert vesz lakas helyett, mert a haverodnak nem jott be. Szoval nekem az a problemam, hogy egy random hozza nem erto ember tenykedese alapjan allitasz fel egy univerzalis igazsagot arra, hogy ez hulyeseg. Pedig nem az, csak nem jott be az osszes random mokusnak akinek az eletebe koze nem volt semmihez ami akarcsak kozvetve is kapcsolodik a penzugyekhez, egyszeruen csak szembe jott vele redditen egy thread aztan ment is walletet tolteni. Az lett volna a csoda, ha bemakolja...

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák