Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Prostare #23 üzenetére

    Amennyiben a "hány elgépelést lehet egy mondatba belesűríteni" versenyen kívántál indulni, rossz topikban vagy.

    Ha az Apple Tap to Pay szolgáltatására gondolsz, a "rég megy" egy erős túlzás, idén február 8-án jelentették be egyáltalán a szolgáltatást. Az első fizetési platform, ami használta, a Stripe volt, ők is tavasszal kezdték, úgyhogy az, hogy a Simple ezzel így tavasz végén kijött itthon, szerintem nem kimondottan rossz eredmény.

    Ha viszont az Apple Pay-jel történő fizetés elfogadásra gondolsz, akkor... szóval akkor nem igazán tudom, hogy mire gondolsz, bármelyik érintésmentes terminál elfogadja az Apple Payt itthon is, ez mindig is így volt. Hogy mióta van nálunk Apple Pay, az egy jó kérdés, 2019. tavasza óta, csak úgy, mint a régióban mondjuk Csehországban vagy épp Szlovákiában. Szerintem amúgy nem meglepő, hogy egy amerikai cég az amerikai piacon előbb vezet be valamit, mint Közép-Kelet-Európában.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák