Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) anulu

anulu
(nagyúr)

mutasson akármit is a PS4, nálam a Sony véglegesen elásta magát.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#2) #51736960

(törölt tag)

bonyolítják a dolgot rendesen, ennek az lesz a vége, hogy ránk erőltetnek egy csomó használhatatlan sz*rt ami csak megöli a játékélményt.
esküszöm veszek egy ps2-t, begyűjtöm hozzá az összes játékot és inkább azokkal nyomom életem végéig...

(#3) wikings2 válasza #51736960 (#2) üzenetére

wikings2
(őstag)

nekem van eladó ;] ;]
Ha konzol akkor jelen állás szerint szerintem még mindig inkább Xbox360.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4) anulu válasza wikings2 (#3) üzenetére

anulu
(nagyúr)

ha az új generáció megkapja a BD drive-ot, akkor egyértelmű. a Sony userek felé mutatott hozzáállása kiverte a biztosítékot nálam. annyit tehetek, hogy nem veszek tőlük semmit.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#5) Dagidög

Dagidög
(senior tag)

Messze van még a megjelenés, ki tudja hogy lesz. Nem hiszem, hogy túlzottan rá akarnának erőlteni a népre ilyesmit, túl nagy a rizikó. Opcionálisan persze elképzelhető.

(#1) anulu: Merthogy?

(#2) Loveless: most pont van egy eladó ps2-m egész sok jó eredeti játékkal :P

(#3) wikings2: Francba, gyorsabb voltál :DDD

[ Szerkesztve ]

Canon 5D (classic/mkI) eladó!

(#6) Manbal

Manbal
(senior tag)

Istenem ez a sok HOAX... ennyire nincsenek hírek? :U

(#7) Prézli21 válasza anulu (#1) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Erdekes dolog ez. Felolem a gepet Zetor tractors is gyarthatna ha olyan jatekfelhozatala lenne mint jelenleg van. Nem szerettem sosem a MS-t, ha nem vagyok rakenyszerulve linuxot vagy macet hasznalok inkabb, boxot megis vettem gondolkodas nelkul ettol fuggetlenul mert imadom a Halot. Pont leszarom hogy milyen logo jelenik meg a kepernyon, a konzolokat a jatekfelhozatal adja el.

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#8) anulu válasza Dagidög (#5) üzenetére

anulu
(nagyúr)

2007 végén lett PS3-am. azóta csak veszik ki a feature-ket, nagy ívben xarnak a felhasználókra, képtelenek megvédeni az adatokat. gyors példa.

(#9) anulu válasza Prézli21 (#7) üzenetére

anulu
(nagyúr)

a GT volt sokáig az érv nekem a PS mellett. a Forza 4 viszont toronymagasan veri a GT5-öt. God of War nincs PS-re, viszont van Halo :)

(#10) mrhitoshi válasza anulu (#9) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

Engem egyre jobban vonz az, amit az MS elkezdett építgetni. Ez a Windows Live éra kezd eléggé vonzó lenni számomra is. :K

[ Szerkesztve ]

Platformok: PS4~PC~W10

(#11) g4mer

g4mer
(aktív tag)

Off
Szerintetek kb mikor jönnek az új konzolok? Reális ez a 2013 vége -2014?

Sic Parvis Magna

(#12) Prézli21 válasza anulu (#8) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Azert ez igy kicsit tulzas. Egy ficsort vettek ki az evek alatt, fel is haborodott az a negy ember aki linuxot hasznalt a gepen. A feltort psn meg nyilvan ciki, de ettol fuggetlenul meg nem szarnak a felhasznalokra (sokkal jobban vedett hleyekre/adatbazisokra is betortek mar). Szerintem sokkal tobb/igenyesebb/hasznosabb szolgaltatast kinalnak mint a konkurencia. Persze kinek mi, szerintem az exkluziv jatekfelhozatal is messze tartalmasabb es az MS-el ellentetben hajlandoak finanszirozni kevesbe igeretes cserebe jatekmechanikailag egzotikus projekteket - pl Heavy Rain, Demons Souls, stb.

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#13) nebulo

nebulo
(tag)

Szerintem a cikk lényege - és minden mostanság megjelenő next gen konzolos spekulációs cikké is - inkább az, hogy körvonalazódni látszik az, hogy a játékipar (szórakoztatóipar?) merre tart?

Nem értem miért kell ilyenkor mindig egymásnak/gyártónak ugrani, hogy ki mit szeret meg mit nem. :(

(#14) zsigus válasza nebulo (#13) üzenetére

zsigus
(őstag)

Ezt sajnos én sem értem. :(

(#15) Prézli21 válasza nebulo (#13) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Kik ugrottak egymasnak? :O

(#16) havasa

havasa
(aktív tag)

Nem is tudom; ha ezeket a képeket meglátja egy vérbeli gamer, a hidegrázás kapja el.
A My Little Pony és Hello Kitty edition-t mikor mutatják be? Én azt várom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#17) Lacc88 válasza wikings2 (#3) üzenetére

Lacc88
(senior tag)

LIKE

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#18) r3dsnake válasza anulu (#9) üzenetére

r3dsnake
(nagyúr)

sztem az utolso mondatot kicsit osszekeverted : D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.