Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Az év eSport játékát nem teljesen értem. Azért a CS:GO népszerűségét, és presztízsét tekintve sem az első. Nem tudom mi alapján osztották ezt a díjat. Mondjuk nagy fejlődésen ment keresztül a játék. De még a versenyek nézettsége se túl acélos a a két moba és a Hearthstone-hoz viszonyítva.

    Az év játékosát viszont abszolút nem értem. Oké, kennyS nagy ász. De idén szenvedett a Titan-nal egy jó fél évet. Aztán miután átment az Envy-ben végre a sikerek is jöttek. Viszont egy sumaiL aki idén nagyon sokat nyert, nagy felfedezett, és baromi jó játékos. Vagy ppd aki szintén az EG csapatával (sumaiL csapattársa) megnyerte az idei The International-t... És még olofmeister is eredményesebb volt idén cS:GO-ban mint kennyS (bár erre nem esküdnék meg)

    Az év legjobb csapata Optic Gaming?! Kikazok?! Ez biztos engem minősít, de soha életemben nem hallottam róluk. Ellenben bármelyik megnyerhette volna a maradék négy jelölt közül.

    ui: utánanéztem természetesen a Optic Gaming-nek. Viccc.... :(((

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák