Hirdetés

2018. december 19., szerda

Gyorskeresés

(#1) Bobrooney

Bobrooney
(senior tag)

Köszi a cikket :)) :R
Nekem megvan, jó játék. De az tény hogy iszonyatosan hosszú meccseket lehet lezavarni.

(#2) Diablo18

Diablo18
(senior tag)

Hát még jó előbb írthattam volna a szellemlovast én is tőlük vásároltam
és jó kis bolt az tény

A descentem nem rég adtam el

sajnos nekünk túl hosszú és túl bonyolított volt legalábbis annak találtuk
de amúgy jó kis játék meg jó a kidolgozottsága szerintem is

Jó cikk Grat :R

(#3) Huma

Huma
(PH! addikt)

Én is szívesen letesztelném ezt a játékot. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4) Zsoccc válasza Huma (#3) üzenetére

Zsoccc
(senior tag)

Ha van lehetőséged rá tényleg ajánlom a kölcsönzési lehetőséget. Persze várd meg még viszajuttatom. :)

Shenmue III - https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3

(#5) Revolit válasza Huma (#3) üzenetére

Revolit
(senior tag)

Én is, meg van egy ismerősömnek, egyből ezt szúrtam ki múltkor de egyrészt túl sokan voltunk (6) másrészt mondta, hogy ez egy egész napos program :)

De a cikket köszönjük, most már legalább van képem róla hogy mi is ez, eddig csak a "tudod aminek egy sárkány meg egy csontváz van az oldalán" -ként hivatkoztam rá ^^

[ Szerkesztve ]

(#6) blackydan

blackydan
(senior tag)

Jó lett a teszt, a Szellemlovas meg nagyon jó hely... már vagy 3 éve törzsvásárlójuk vagyok és eddig mindig mindent megoldottak, hatalmas piros pont nekik :K

(#7) lorcsi

lorcsi
(PH! kedvence)

elég komoly ára van :Y

(#8) Bobrooney válasza lorcsi (#7) üzenetére

Bobrooney
(senior tag)

Igazándiból, szerintem jó pár órát el lehet vele játszani. Tehát megéri, nem válik unalmassá egy idő után sem, főleg ha tudtok újakat kitalálni :))

(#9) Dominó85

Dominó85
(PH! kedvence)

Egyszer voltam mesélő. Egész jóra sikeredett. Szakadtunk a röhögéstől egyik haverom bénázása miatt. :D

Lenovo ZUK Z2 - Tibcsi V0.7 6.0.1 * Péter - 06302461862 * Citrancs Blog - http://lenovo-k3note.blogspot.hu/

(#10) MageRG

MageRG
(őstag)

Hú, ez tisztára olyan mint a Hero Quest!

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#11) Gh0sT

Gh0sT
(PH! addikt)

Keresek egy olyan embert, aki a játékhoz mellékelt figurák festését bevállalná. Kifejezetten igényes, élethű kivitelezést szeretnék, ezért nem állnék neki én magam. Ha valaki esetleg tud olyan embert, aki profi módon foglalkozott, foglalkozik makettezéssel/festéssel, azt szívesen venném.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.