Új hozzászólás Aktív témák

  • 1dude

    aktív tag

    válasz Midorii #9 üzenetére

    Nekem a játék tetszett, viszont a monetizációja nem. A problémák általában akkor jönnek, mikor kész a sztori (az aktuális, mert szolgáltatás alapú játék mindig bővül). A ToF is lehet hasonló, csak ne ezt a monetizációt kövesse.

    Pl ott van mobilon a Destiny Child - ugyan ez a stilusu kaszinó vagy legyen "gacha" játék (annyi, hogy az inkább ilyen card collector) - amit 5 éve játszok. Minden kész, mindenben részt tudok venni, de mivel free játékos vagyok, már vagy 2 éve meg vagyok rekedve adott szinten. Ha jön friss sztori, azt megcsinálom 1 délután alatt és ennyi.

    Mivel nem vagyok elég erős, nem tudok nagyobb rewardokat begyűjteni és mivel nem tudok nagyobb rewardokat begyűjteni, nem leszek erősebb. Marad az az út, hogy nagyon sokat kell napizgatni, majd a jó szerencsére bizod, hogy mit nyitsz az adott ládából amit a shopban veszel.

    Aztán majd elkezded unni, lassan felveszel még 3-4 ilyen játékot, amik majd egyre több és több időd követelnek...

    Végül majd azon gondolkodsz, hogy mindbe beleöltél 1000+ órát, melyiket dobjad, vagy mikor melyiket hagyd ki... később meg már inkább bele sem kezdesz, mert ismered az utat.

    Na ezen a ponton vagyok már. Hiába tetszik, de látom milyen és azt is, hogy hova fog vezetni.

Új hozzászólás Aktív témák