2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Azt lehet tudni hogy meddig él a 300as ajánlat? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem kevered a Game Pass-al?

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Oh bazzeg :D A Vámpír miatt nem is néztem tovább..
Elnézést kérek :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) hhenry válasza Sirandrish (#3) üzenetére

hhenry
(aktív tag)

:D

(#5) Sirandrish válasza hhenry (#4) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Szerintem a Vámpír kiszívta a véremet :C

(#6) hhenry válasza Sirandrish (#5) üzenetére

hhenry
(aktív tag)

Boxon vagy Pc-n? :DDD

(#7) Sirandrish válasza hhenry (#6) üzenetére

Sirandrish
(titán)

PC-n!
Amúgy az Outer Wordlre is pályázok majd (Gamepass), csak még az nem jelent meg, aztán még így nem perkálok ki egy VAGYONT! :C

(#8) laceszgamer válasza Sirandrish (#5) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Jó kis game nagyon, tavaly nyáron pár napig elvoltam vele. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) Sirandrish válasza laceszgamer (#8) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Mindenképp megnézem majd, mert engem is érdekel :K

(#10) zseko

zseko
(veterán)

Ó, rohadjanak meg, tegnap mondtam le, mert nincs értelmes játékuk számomra, a BFV meg egy kalap sz@r még mindig, erre mára meg beteszik a Vampyr-t... fizethetek elő megint :D

(#11) Hunpriest

Hunpriest
(aktív tag)

Ajánlanám, hogy inkább vedd meg GOG-on, ahelyett, hogy ezt a szenny céget támogasd. :D De még mindig 50 EUR.

(#12) beef

beef
(aktív tag)

Fura, nekem a Fifa19 a legfrissebb a vault listában :(

(#13) hhenry válasza beef (#12) üzenetére

hhenry
(aktív tag)

MIért?

(#14) beef válasza hhenry (#13) üzenetére

beef
(aktív tag)

Igen, ez a kérdés, hogy miért nem látom egyik játékot sem az itt felsoroltak közül.
Próbáltam simán böngészőből is bejelentkezés nélkül, de ott is a fifa a legutolsó.

(#15) beef válasza beef (#12) üzenetére

beef
(aktív tag)

Ok, nem én vagyok a hülye. Aug 20 érkezik az egész, nem most.
https://www.ea.com/origin-access-latest-updates

(#16) oriic válasza beef (#15) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hm, és valóban. Akkor valamiért hibás emailt kaptam a témában. Pontosítottam és javítottam a hírt, elnézést a kellemetlenségekért. :R

Live-Die-Respawn

(#17) beef válasza oriic (#16) üzenetére

beef
(aktív tag)

Részemről semmi gond :)
Egyébként elég félrevezető ott is amit linkeltem, mert August 6, 2019 update helyett August, 2019 update-t írnának, akkor egyértelműbb lenne. Az előző hónapban is az összes játék különböző időpontban jelent meg.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.