Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz netboy #4131 üzenetére

    Ha ennyire az összesítetthíváslistára vágy,javaslom, telepítsd fel a bestmenü c. programot. Egy hosszú zöld gomb nyomással csalható elő és van venne kétféle híváslista: Az egyik a te általad óhajtott vegyes, a másik pedig a naplóba kalauzol. Nekem, személy szerint sokkal áttekinthetetlenebb lenne, ha a piktogammot skubizva kellene kiválogatnom mondjuk a nem fogadott hívásokat. Vagy a kezdeményezett hívásokat.Nekem áttekinthetőbb, ha tudom,most a nem fogadott hívásokban böngészek... Feltehetően te is tudod,mit keresel,vagy megnyomod és enet közben döntöd el, mit akarsz? Arról nembeszélve, azért az sem mindegy, hogy napi 3 telefonod van,azt elhiszem, hogy egyszerű egy pillantással átnézni, kettő be,egy ki...ne, ne tiltakozz,hogy neked is napi 45 ki, 76 be és 34 nem fogadott szokott lenni, mert annál érthetetlenebb volna, mi a francért jobb egy ömlesztett listán mazsolázgatni...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

  • csab2

    veterán

    válasz netboy #4131 üzenetére

    "A 6300-nál pl sms küldésnél is tök jó volt hogy a címzettet nem csak a névjegyekből adhattad hozzá hanem volt napló lista, meg utoljára használt lista ennél pedig még nem találtam ilyet."

    Azért nem találtad ezt a hasznos szolgáltatást, mert sajnos nincs. Ez azon - szerencsére egyre kevesebb - szolgáltatások egyike, amely a butább S40-ben benne van az S60-ban meg nincs. Hogy miért? Kit tudja?

    [ Szerkesztve ]

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Új hozzászólás Aktív témák