Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Charlie Gordon

    aktív tag

    válasz Karma #2733 üzenetére

    Én a régi telómat (SE K700) akartam függetleníteni hivatalosan, a T-mobile-nál most pár napja és ők azt mondták, hogy számlás előfizetésnél hűségidő lejárta után ennyi a tarifa. Lehet hogy okostelefonnál még drágább ?

    Két hete van meg az E52, a "tipikus" itt a fórumban többször előjött hibákat nem tapasztaltam, nagyon meg vagyok elégedve a tudásával és a minőségével is. Talán csak a GPS jelet találja meg néha elég nehezen, de mivel erre biztosan nem fogom használni, nem zavar.
    Programot csak néhányat telepítettem (Nimbuzz, Profile sheduler, Handy Wi) a legszükségesebbeket, a készülék gyári témái nekem megfelelnek. Wifizni, levelezni tökéletesen tudok vele, a naptárfunkciók és a névjegyek lehetőségei, egyáltalán a testreszabhatósága engem lenyűgöz. ( Ez az első okostelefonom, és K700-ról álltam át ;) )

    Egyedüli kisebb problémám, hogy nem tudom milyen progival lehet a névjegyeket egyszerre manipulálni ? A MyphoneExplorer ilyen szempontból többet tudott, mint a PC Suite. Ha exportálom és rendbehozom pl. excelben, utána importálom,akkor elvesznek a hozzá tartozó egyéb beállítások (csengőhangok, képek) nem?

Új hozzászólás Aktív témák