Hirdetés

2018. július 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) kemotox

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nozjli :)
Nem rossz, nem rossz, de az esőcseppeset szigorúan csak pisilés után!...

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#2) storm3 válasza kemotox (#1) üzenetére

storm3
(senior tag)

Az esohoz a rainymood.com-ot hasznaltam eddig.Ranezek erre is.:9

I must alter myself into a life-form which can exist on this planet.

(#3) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Nem kotekedesnek, de undormany, hogy nem lehet hyperlinket hasznalni. pl:
...ehhez csak a böngészőnk URL bar-jába kell beilleszteni a noisli.com webcímet.

[ Szerkesztve ]

(#4) csako válasza Kasya (#3) üzenetére

csako
(PH! addikt)

Megoldás + a böngésződnek megfelelő Tampermonkey addon

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5) Roaming válasza kemotox (#1) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)

:DDD

(#2) storm3: Megnéztem a Rainy Mood-ot, egész jó. :) Bár igaz, hogy nincs benne túlzottan sok feature, de a nevében benne van, hogy valójában mit is tud.

(#3) Kasya: Köszönöm az észrevételed, megcsináltam, hogy a noisli.com-ra kattintva/koppintva megnyissa az oldalt. :R

.

(#6) tarnagy

tarnagy
(fanatikus tag)

Ilyen (sőt, jobb, gazdagabb) applikációk tucatjával vannak a Play áruházban...Ingyen is van jobb...

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#7) Roaming válasza tarnagy (#6) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)

Az ingyenesek általában hirdetést is tartalmaznak, és tudtommal nem minden esetben használhatóak net nélkül.

Viszont ha ez nem így van, akkor javíts ki.:B

.

(#8) zone

zone
(őstag)
LOGOUT blog (1)

https://mynoise.net/

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#9) cinemazealot válasza zone (#8) üzenetére

cinemazealot
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Ez de jó! :))

(#10) Roaming válasza zone (#8) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)

Egész jó kis cucc, ha jól látom mobilra is van, ráadásul ingyenes. :) Majd kipróbálom. ;)

.

(#11) kemotox

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na akkor. Ugye mind tudjuk, hogy a budin ülve támadják be a legjobb ötletek az embert. Ha már tanulást, ellazulást segítő hanggenerátor, vagy épp koncentrációt segítő.. akkor ötleteléshez miért nincs? Random időközönként wc-lehúzás, nyögések, pukika. Esetleg sikolyok. Ki hogy szokta. Szerintem lenne rá igény. Meg kéne csinálni.

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#12) Roaming válasza kemotox (#11) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)

Szerintem egy ilyen inspiráció-generátor alkalmazást használtak, mikor megalkották a Fing - Network Tools alkalmazást. S lám, milyen jó, milyen hasznos.

Lehetséges, hogy írni kellene a Noisli fejlesztőinek: ideje nekik is fejlődniük.

.

(#13) idegen lény

idegen lény
(őstag)

Erre meg mi szükség van?

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#14) Roaming válasza idegen lény (#13) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)

Mire gondolsz pontosan? :))

.

(#15) idegen lény válasza Roaming (#14) üzenetére

idegen lény
(őstag)

A relaxálás az egész test teljes ellazulását jelenti, pontos ismérvei vannak, például a végtagok elnehezedése. Egy ilyen programocska, pár felvett hangminta, alkalmatlan erre. A relaxálást meg lehet tanulni is, de TM-mel még tanulni sem kell, mert már az első fél perc alatt spontán ellazul a test. Ezzel nem azt mondom, hogy a hangoknak nincs hatása, például a természet hangjai nyugtató hatással vannak az idegrendszerre, vérnyomásra, kiemelten a macskadorombolás, de ezek hatása sem összehasonlítható a Gandharva Véda különböző napszakokra való ősi dallamaival, itt meg van adva, hogy melyik napszakban melyiket érdemes hallgatni: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#16) idegen lény válasza idegen lény (#15) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Nálatok sem működik a link? Pedig pontosan másoltam át, nálam nyitva van az oldal.

Megpróbálom kiírva, hátha:

domino-music.net/?mp3=Gandharva+Veda

[ Szerkesztve ]

(#17) Roaming válasza idegen lény (#16) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)

Nekem valami orosz nyelvű oldalt hoz be. :DDD

#15 hozzászólásodhoz: Igen, ezek a hangok nyugató hatással lehetnek az emberre. Most pl. bekapcsoltam a Noislin belül egy relaxációs típust (így nevezik), ez a madárcsicsergés, vízcseppek hangja nyugtató hatással lehet az emberre, de ettől nem tud ellazulni az egész test. Viszont mint mondtam, jó hatást vált ki, segít kicsit lenyugodni, pihenni, stb. :)

.

(#18) idegen lény válasza Roaming (#17) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Orosz oldal, de a számoknak is be kéne jönniük, nem csak a keresőnek.

(#19) Roaming válasza idegen lény (#18) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)

Értem, a számok amúgy nekem sem jönnek be. :(

.

(#20) maxisama

maxisama
(kvázi-tag)

Kicsit sok itt a negatív, vagy értelmetlen hozzászólás, úgyhogy próbálom erősíteni a másik oldalt. Köszi az írást, nekem bejön :R

(#21) idegen lény válasza Roaming (#19) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Még szerencse, hogy a 4 órától 7 óráig hallgathatót már letöltöttem ébresztőhangnak. Valami hiba lehetett az oldallal, nekem már működik. Ha nem működne, itt van egy spanyol oldal: [link]

(#22) Roaming válasza maxisama (#20) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)

Köszönöm szépen a véleményed. :B :R

(#21) idegen lény: egyébként YT-on is találtam ilyeneket, elég sok van ott: [link]

[ Szerkesztve ]

.

(#23) idegen lény válasza Roaming (#22) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Persze, tudom, csak onnan nem lehet letölteni, vagy csak programmal, nem MP3 formátumúak és nincs fönt az összes napszak.

(#24) Roaming válasza idegen lény (#23) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)

Az is igaz, ott annyira nincs elrendezve, meg körülményes a leszedésük (letöltés), stb.

.

(#25) villamos válasza idegen lény (#15) üzenetére

villamos
(őstag)

A macskadorombolás esetén azonban meg kell jegyezni, hogy csakis élő, eredeti macskával az igazi. Amikor az öledben van, és simogatod, ő pedig élvezi, és dorombol...

"Cryptocurrency can't crash soon enough." NaOH + HCl = NaCl + H2O

(#26) idegen lény válasza villamos (#25) üzenetére

idegen lény
(őstag)

:K Igen, az állatok a puszta jelenlétükkel képesek gyógyítani, persze az ember is képes erre. Nagyon érdekes, hogy az állatokra is milyen erősen hatnak a csillagjegyek. Ugyanúgy különbözik az egyes állatok viselkedése, mint az embereknél. Ez nagyon érdekes. Teljesen más a "jellemük". Volt például egy olyan macskám is, amelyik egyáltalán nem volt bújós, nem szerette, ha simogatták, ha ölbe vettük, leugrott. Én még ilyen macskát nem láttam. De amikor egyszer TM-eztem, egyszer csak fölugrott az ölembe, és elkezdett dorombolni. Valamit megérzett. Meg se mertem mozdulni, úgy meghatódtam. :O Onnantól fogva olyan volt, mint a többi "normális" házimacska. :)

(#27) Runo

Runo
(PH! kedvence)

Köszi! Már tolom is a lazulást! ;) :R

(#28) Gargouille

Gargouille
(tag)

Nagyon jó ez a Noisli, pont ilyen szög egyszerűt keresek csak rendes Windows-os offline desktop programként (tehát nem böngészős és menjen netkapcsolat nélkül is). Az MS store-ban ugyan van pár hasonló de egyik se jó, mert vagy túl kevés fajta hang van amiből mixelni lehet, vagy túl van gondolva és tele van felesleges funkciókkal.

(#29) Kolondrum

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hehh. Relax akkor lesz ha átadom a rádiót reggel és tőlem minden össze is dőlhet itt.

Én is motorozok.... Szóval ha autózok akkor próbálom a tempót átültetni. :D

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.