Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Pont pár játékmenet videót nézegetve jutott eszembe hogy a procedurálisan generált univerzum iszonyatosan nagy ötlet. Ezt a technikát át kellene engedni egy CDPR-nek vagy hasonló, már bizonyított stúdiónak, akik a történetírásban is toppon vanna, meg rájuk önteni egy raklapnyi pénzt. Szerintem valami olyan csodát hoznának ki belőle hogy az nem igaz. Mérföldkő lenne a játékiparban.

    Mert oké hogy a NMS célja a galaxis közepébe való eljutás, de tényleg nem ártott volna ha mondjuk konkrét történet, küldetések, mellékküldetések is vannak. Esetleg ezek procedurálisan generálva. És nem csak a menny ide szerezz meg 100 ilyet-olyat és hozd vissza típusúra gondolok. De mondjuk egy Mass Effect ezzel a technológiával és next gen grafikával már Instant Buy lenne.

    Noha még nem játszottam a NMS-el de képes voltam 3 órán nézni ahogy más játszik. Szóval én tuti eltöltök vele pár tíz órát, mert tetszik amit láttam.

    Ma este 7-kor lesz a PC megjelenés, helyi idő szerint.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák