Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Kai_Rong #16 üzenetére

    Nálam pont fordítva van. Igényelném az AAA címet portjait, ha lenne switch-em. A Breath of the Wild bejön a Nintendo játékcsaládból, de a mario, donkey kong és hasonlóak túl gyerekesek számomra. Szóval nekem jöhetnének a Skyrim, Witcher, Vampyr és hasonló címek, viszont két dolog miatt nem veszek továbbra sem Switch-et:

    Gyenge a hardver, ami miatt sok port kevés fps-el, szegényesebb grafikával fut, illetve ezért maradt sok natív cím a gyerekes, vagy arcade grafikai vonalon. Persze lehet hogy az elvárásaim nem illeszkednek a jelenlegi technológiai szinthez. Pozitív az hogy végre áttértek egy, ha nem is erősebb, de kevesebbet fogyasztó frissített processzorra.

    A nagyobb probléma, hogy nem tudom elfogadni, hogy újra meg kell venni mindent méregdrágán. Még azok a játékok is méregdrágák, amik más platformon már évek óta budget kategóriások, sőt lassan már ingyenesek.

    Én ezért várnék egy PS vagy X handheld konzolt. A Smatch Z ahogy látom, továbbra is csak a paperlaunch -nál tart. Van már valami, de csak youtubberek, influencerek számára elérhető. Illetve az egész egy bumszli szar, totál hordozhatatlan, hasonlóan kompromisszumos grafikával. Mondjuk a túl nagy méret az eredeti switch-re is vonatkozik.

    Az Apple Arcade-re szerintem rápróbálok. A legtöbb cím szerintem túl "arcade" lesz nekem, de hátha lesz közöttük olyan is ami kihasználja nagyjából az Apple szerint "konzolszintű" hardvert, vagy legalább művészien lesz fapados. Ami nagyon pozitív benne, hogy ezzel végre van kiút a mobilplatformokat elárasztó freemium és P2W mocsarából. Persze ettől még berakhatnák a keresési funkciókba, az ingyenes és fizetős játékok mellé a freemium szűrését is. Azonnal bekapcsolnám és sose kapcsolnám ki. Én kitiltanám az összes freemiumot minden platformról. Lehetne ezt szolidan is csinálni, de erre kevés a példa.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák