2017. április 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Alig várom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) ledgeri válasza Sirandrish (#1) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Ilyen avatárral nem is csodálom :)

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#3) Medocsabi válasza Sirandrish (#1) üzenetére

Medocsabi
(senior tag)

Ki gondolta volna ;]
engem az eszköz maga nem érdekel(sosem volt nintendom),de kiváncsi vagyok erre a koncepcióra :)

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#4) NandorHUN

NandorHUN
(őstag)

Reklámja még mindig mosolygásra késztet: [link]

Nem tudom ezt mennyire gondolták komolyan. Út közben már mindenki telefonokon játszik, otthon meg vannak ennél sokkal jobb megoldások.

(#5) lm83

lm83
(fanatikus tag)

Nagy volt amúgy a műsorban amit előadtak...

(#6) devast válasza NandorHUN (#4) üzenetére

devast
(PH! addikt)

Én is kb így vagyok. Ugye attól még lehet jó konzol belőle meg minden, de hogy maga ez a cipelős koncepció egyáltalán nem piacképes az tuti.

(#7) tuki2200 válasza devast (#6) üzenetére

tuki2200
(tag)

Dehogynem piacképes, azért aki mint en sokat utazik nem lenne baj ha nem a telefon merülne le.. csak pont ezaz h többnyire nem lehet tölteni és ez lesz a gyenge pontja ennek is, állítólag játéktól függően 2-5 óra, de ha kevésbé optimalizált nagy multi platform címeknel csak 2 órát bír nem leszek vele előrébb, ezért kell óvatosnak lenni

PS4-PSN ID.: Tuki2200

(#8) ldave

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szupertitkos? :Y

A Slime draws near. Command?

(#9) oriic válasza ldave (#8) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

WTF? :DDD

Live-Die-Respawn <>Twitter - https://twitter.com/csoka86 <> Stream - https://twitch.tv/orichalco <> VMC: Remote Q&A Tester

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.