Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) laleh

laleh
(addikt)

Szép-szép de vajon mire lesz elég?

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés törött , ázott is!

(#2) KisTopi95 válasza laleh (#1) üzenetére

KisTopi95
(aktív tag)

Meglátjuk, bár elég jól néz ki a multi része.

Várjuk ki, mi lesz a vége| Youtube csatornám http://adf.ly/BIbNv

(#3) laleh válasza KisTopi95 (#2) üzenetére

laleh
(addikt)

Igen egyáltalán nem csúnya.:)

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés törött , ázott is!

(#4) Találtgyerek

Találtgyerek
(senior tag)

Hát engem nem nyűgözött le annyira,de azért kipróbálom majd valamelyik ismerősömnél hátha.

06-3o/9759I39

(#5) enginev3.0 válasza KisTopi95 (#2) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Szerintem is jól néz ki, és az irányítás is tetszik ebben a videóban, bár nem gameplay de egész jónak tűnik

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#6) Gzolo válasza Találtgyerek (#4) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Nem érdemes rá nagyon időt szánni, PS3-as demó alapján felejthető. Jól néz ki a sok autó és a faja táj, vezetés is egész tűrhető (padlógázt csak ritkán kell elvenni), de az, hogy 2000 mérföldet lebontanak sokszor 10 mérföldre (3 perces sprintek), nekem nem gyere be. A kihívás is hiányzott a 2 pályából nekem.

(#7) Isee válasza Gzolo (#6) üzenetére

Isee
(senior tag)

Grafikailag miért van olyan érzésem, hogy a tájra jobban rágyúrtak, mint az autókra?

Miközben pont nem az lenne a lényeg....

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#8) Gzolo válasza Isee (#7) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

GT5 után játszottam a demóval, igazából kivetnivalót nem látok a minőségükön, GT Premium autókéhoz hasonló.
Grafikailag óriási hibának tartottam a demóban, hogy a felverődő homok / szakadó hó egyáltalán nem látszott meg a kocsin, ugyanúgy csillogott villogott, mintha autópályán mennénk. Nameg a másik autóról, tereptárgyról lepattanás mint olyan, nagyon gáz, ki se lehet pördítani az ellent.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.