2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) afterburner_

afterburner_
(őstag)

itt annyira nem is vészesen nez ki rossznak :))

Digimax 2850 mah ipari AA tölthető akku * CISS-es nyomtatók * Minőségi tinták * Canon nyomtatófejek * Patronok, akár régi kellékanyag beszámítással * >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<< Ip7250 Mg5450 patronok cli 551, pgi550

(#2) wolfman

wolfman
(veterán)

Nagyon látszik, hogy a két játékos ujjacskái inkább billentyűzethez vannak szokva!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

hááát, ez a Shift féle kanyarban driftelek módszer nekem nem nagyon gyere be.... :U
de grafikailag tetszetős (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#4) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Hírekből már elegem van, jöhetne már ! :B

nothing is true everything is permitted..

(#5) Bacardi16

Bacardi16
(tag)

Nem tudja valaki van benne időlassítás?

(#6) blazsey2 válasza Sicilian (#4) üzenetére

blazsey2
(senior tag)

Hát bizony jöhetne már :K

(#7) Fla$hly

Fla$hly
(aktív tag)

nekem se jön be annyira, szinte egyáltalán nem fordul az autó hanem csak csúszik mintha valami salakmotor lenne...

meg kicsit unalmas már hogy 200al neki a falnak és nyugodtan megyek tovább mintha semmi se történt volna, és 20mp-s lemaradást behozok ugyanennyi idő alatt...

én ezt az NFS-t is kihagyom sztem

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#8) enginev3.0 válasza Fla$hly (#7) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Az NFS-nek ez a lényege, hogy 200al a kanyarba falnak és semmi bajod, eddig ezt volt sok embernek a baja, hogy jajj törik az nfs-ben az autó, így nem arcade-os, meg nem lehet a falnak menni nitrozva stb...

Viszont a kanyarodás kb olyan mint amikor én próbálok korcsolyázni :Y

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#9) plejik válasza Sicilian (#4) üzenetére

plejik
(őstag)

Ja nekem is, inkább kíváncsi vagyok mit kotyvasztottak össze.

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 6][Lenovo Legion][BAZINGA!!!][ALFA ROMEO 159 TI]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.