Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Juhaszatti #31 üzenetére

    Köze nincs hangulatban a Forza Horizonhoz, én már agyvérzést kapok ettől az üldöznek a zsaruk meg el kell kenni a roszfiúk száját típusú Halálos Iramban agymenéstől, leültetett, szpojleres, neonos, szétmatricázott tuning kocsikkal felütve.

    A Forza Horizon nem erről szól (sőt a multis integrációval behozott Drivatarokon kikapcsolhatók az egyedi matricák is, hogy a RIP Paul Walker fazonok se idegesítsenek), hanem az felszabadult fesztivál hangulatról, örömautózásról, versenyzésről, autóritkaságok összegyűjtéséről a veterán legendáktól napjaink szupersportkocsijaiig bezárólag.

    Ha a Need For Speed a Halálos Iramban filmekhez hasonlítható, akkor a Forza Horizon inkább egy zenei fesztivál és a Top Gear keveréke.

    A jóval szimulátorosabb, de még éppen árkád irányításról ne is beszéljünk.

    Az NFS-ek engem meg már iszonyú régóta baromira fárasztanak. Megnéztem ezt a trailert is és pont azt a reakciót váltotta ki belőlem, hogy még EA/Origin Accessben sem vagyok hajlandó letölteni. Sőt, azóta nem piszkálok bottal sem egy NFS-t sem, amikor egyszer elcsesztem az életemből 1,5 órát az egyik epizódra, ebből 10 perc volt valódi vezetés, a többi meg átugorhatatlan élőszereplős film.

Új hozzászólás Aktív témák