Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    Nem értem miért sír mindenki a régi szériákért. A legelső NFS-ekben sem volt több jobb tartalom, miről szóltak a régi NFS-ek? Mentél egy csőpályán egy autóval azt ennyi. Csak a nosztalgia érzés miatt gondoljuk hogy az milyen jó volt. Az is volt. Mert akkor az új(donság volt) volt. Mint ahogy egy mai NFS-nek ugyanolyan "varázsa" lehet egy olyan fiatal számára aki most játszik először egy autós játékkal. Neki 20 év múlva ez lesz a nosztalgia. Ennyi. Kár a régi részeken síránkozni. Én is imádtam a régi NFS-eket, átéltem a csodát anno, de valljuk be nagyon fapados tartalmúak voltak a legrégebbi NFS-ek is. Ma meg már nem újdonság semmi mert mindent ellőttek ezerszer.
    Azt viszont aláírom hogy volt 2 NFS ami etalon, a Porsche, mert ott tényleg kivételesen bő és különleges tartalom párosult minőségi kivitelezéssel és hangulattal. A másik kimagasló és újító, illetve különleges hangulatú NFS pedig az Underground 1-2. De ezt is hiába folytatják, ma már nem lesz meg az újdonság varázsa, szóval jöhet bármilyen NFS, a nagy többség úgyis fanyalogni fog.

    Elsőre nekem tetszik ez az új NFS, remélem jó hangulata lesz, állat leejteni úgyse fog, de szerintem egész jó lesz.

Új hozzászólás Aktív témák