Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz .LnB #16 üzenetére

    Szerintem komoly viták vannak a széria jövőjét illetően a cég top managereinél is.
    Mindenki az nfsu2 vonalat tartja az NFS széria csúcsának, holott eredetileg inkább a Forza Horizon-hoz hasonló szép tájakon száguldozós játék volt.
    Ehhez is vissza próbáltak kanyarodni kevés sikerrel, így marad az éjjeli verseny rendőrökkel, meg remélhetőleg jó tuninggal.
    Az a baj az NFS-sel, hogy már lejárt az ideje. Anno azért volt jó játék, mert először csinált olyanokat, amik ma már alapvetőek.
    Utólag végigjátszottam a Carbon-ig az összes NFS-t, és szerintem régen is ugyanolyan borzalmas volt az irányítása, mint manapság, és ugyanolyan felületes sablonos gagyi volt, mint most. Csak akkor ez is nagy durr volt. Most meg a Project Cars, GTS, és Forza mellett már gagyinak tűnik.
    Innen nagyon nehéz úgy újat mutatni, hogy ne mondja rá a közönség, hogy valami más játékot másol.
    Én a helyükben a Porsche-t porolnám le, mert abban még lehet mozgástér. Esetleg valami Taxi filmekhez hasonló küldetéses cucc.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák