Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz Linkin1994 #3 üzenetére

    Inkább a költségcsökkentés ennek az oka. Érdekes korábban simán bírták a tempót, az utóbbi időben meg nem miközben a bevétel biztos nőtt tehát a csapat létszámát fenn lehetett volna tartani/növelni belőle.

    Persze a termékpaletta is nőtt ami nagyobb supportkapacitás igényt von maga után. De ez megint csak egy olyan dolog, hogy távolodik az eredeti filozófiától.

    Ezt nem úgy mondom mint baj mert mindenki úgy fogja fel ahogy szeretné. Csak tények.

    Én a stockhoz minél közelebbi android élményt keresem gyors frissítésekkel, hosszú supportal, pörgős felhasználói élménnyel mindenféle fölösleges bloatware-től mentesen.
    Ezek miatt nagyon is szerettem a 1+6-ot mikor megvettem, szeretem mai napig is egyébként. De a következő telefonom már valszeg nem 1+ lesz mert egyre kevesebb marad meg azokból az értékekből amik miatt korábban őket választottam.

    Valszeg megpróbálok majd beszerezni emberi áron jövőre egy Pixelt. Kíváncsi leszek idén mit gurítanak a saját SoC-al aztán remélem velem marad még a 1+6-nak az aksija addig míg kijön a 2nd gen, hogy ne én legyen a béta testere a Google féle SoC-nak. Ott az instant patchek, 5 éves support és a stock droid amit a Pixel 6-nál rebesgetnek nekem sokat jelent így remélem jövő évi termékpalettánál is megmaradnak ezek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák