Új hozzászólás Aktív témák

  • #70234880

    törölt tag

    válasz Xpod #21 üzenetére

    Most komolyan, ha a szolgáltatói profilodba belépve lenne egy menüpont hogy internet szűrés, rá lépve ezek a kategóriákat látná az előfizető:

    És csak be kell X-ni, amit nem akar hogy elérhető legyen, miért nem lenne jó?
    Ha így lenne, akkor az előfizető maga tudná eldönteni mi az a kategória ami számára, nem kívánatos. És ha valami félre megy, nem működik. Belép, és kikapcsolja az adott szűrést. Vagy addig a szolgáltatást. Majd ha elvégezte a dolgát vissza tudja kapcsolni.
    A célirányos visszaéléseket meg lehet előzni.
    Ez így ebben a formában, nem minden esetben alkalmazható.
    Az IT résszel nem értek egyet. Havi 1 óra alatt egy teljes otthoni hálózatot szinte naprakészen lehet tartani.
    Hát nekem sokszor ez heti, mire minden eszköz naprakész. De csak akkor ha minden update lemenet probléma mentesen.
    Egy kérdés. Abba belegondoltál, ha egy 4 fős családnak van legalább 5 internet előfizetése (4 mobil, mert ugye mindenkinek kell egy, plusz a vezetékes internet)
    Ebben a kérdésben nem hogy belegondoltam, de ennek költségeit is érzem.
    Egész pontosan most mondtam le 1 előfizetést, ami backup, illetve home office feladatok ellátása miatt volt eddig fenntartva. Infrastruktúra átszervezés miatt okafogyottá vált a további fenntartása. És mindenki elér mindent amire szüksége van.
    A kivétel kezelésről még nem is beszéltünk. Ugye a DNS szűrés sem egy 100%-ig
    valóban nem 100%, de jelentősen lehet csökkenteni a kellemetlenségeket. Amit meg fogott, meg fogott, amit nem nem. A semmitől lényegesen több.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák