Új hozzászólás Aktív témák

  • Victorio

    aktív tag

    Most, hogy bezuhant a bányászláz és nem lehet ötszörös áron adni a kártyákat rögtön előadja mindenki a hattyú halálát.

    Amikor elindult a krypto őrület, és a kártya árak felcsűrtek az égbe akkor a gémerek panaszaira a gyártók csak széttárták a kezüket, és azt mondták: ilyen a piac, nem lehet csinálni semmit. Aztán kamionszám vitték egyenesen a bányákba a cuccot.

    Most meg amikor végre normalizálódni látszik a helyzet, megy a sírásrívás, jaj, veszteséges a dolog. Dehogy veszteséges, csak visszaáll a normális trendre és megszűnik a hiper-haszonkulcs.

    Nagyon tanulságos vetni egy pillantást az nvidia részvényárfolyamára, hogy követte le a krypto árfolyamot. Ha nem lett volna bányászláz akkor most is kb a 2017-es szinten lenne, amikor érdekes módon mindenki elégedett volt, és nem ment jajveszékelés. Csak hát ugye könnyen hozzá lehet szokni a jóhoz - és fáj amikor elmúlik.

    Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

Új hozzászólás Aktív témák