Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Xaels #3 üzenetére

    Azért annyira nem volt az rossz. Bár fontos adalék, hogy én PC-n játszom, így a 2-3. rész kimaradt, ebből kifolyólag nem is vártam komolyabb kapcsolatot. Viszont ebbe beleillet, hogy behozták az új generációt, bár a Locus-t valóban elengedhették volna, ha már új generáció a jók oldalán, akkor az ellenségnél is lehetett volna az. Mondjuk én ide is inkább párhuzamos történetszálat írtam volna. Lenne még elég sok történet, amit el lehet mesélni ebben a világban, nem kellene hogy törvényszerű legyen, hogy a Fenix "család" körül forogjon a bolygó. :) Viszont a taktikai vonal jó lehet. Ha jól láttam, akkor egy amolyan ufo koppintás lesz ebben a világban. Tekintve, hogy ebben a műfajban elég szegényes a felhozatal mostanában, így mindenképpen várom, hátha valami jó sül ki belőle.

    wesder: Van jópár hibája, de a zsánert is figyelembe véve, azért emészthető, még ha nem is mindig csúszik le olyan könnyen. :)

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák