Új hozzászólás Aktív témák

  • Föcsök

    aktív tag

    Én csak azt nem értem miért tetszik még mindig ez annyi embernek? Vagy lehet már az a korosztály aki szinte a sorozat kezdete óta ott volt mind lesz@rja és mindig csak az aktuális fiatal, zsenge gamereket tudják megnyerni (14 alatti korosztályra gondolok, mert nekik ez még új lehet). Egyszerűen akkor sem értem hogy 2 max 3 ugyanolyan játék után mit lehet még ezen szeretni? Ugyanúgy lesznek rendőrök meg nem rendőrök. Most tudnának sokan azon fröcsögni hogy "hát most azért tele van rakva ezzel meg ezzel, meg Ferrari is lett benne megint". Igen kivették néhány éve belőle hogy majd mikor már a 100. bőrt húzzák le az arcukról és próbálják eladni akkor később egy jolly joker-ként ezzel tudjanak majd védekezni. Na mindegy, de nálam az NFS, a Fifa és a többi évente megjelenő címek (CoD, most már AC is bár legalább ott a körítés más, bár a játékmenet az ugyanaz a szerintem néhány óra után megunható) hallatán csak az tud eszembe jutni, hogy aki ezért pénzt ad az megérdemli, és legalább mosolygok hogy szórja erre a pénzt. A virágboltosok meg csak az idejüket pazarolják. Na nem trollkodok, meg fröcsögök itt mert sokan úgy is csak azt hiszik majd erre a posztra. Csak gondoltam most kivételt teszek és leírom hogy mi folyik itt Gyöngyösön.

    szerk: még annyi hogy szerintem sokkal jobban járnának hogy több évente adnának ki valamit 2-3 akár 5 mint mondjuk a Grid 2, bár az sem lett olyan nagy hűha, de legalább nem futószalagon f&ssák ki. A lényeg hogy akkor több újítást tudnának eszközölni egyszerre nem pedig évente 1-2 új dolgot, ami sok esetben nem is új csak úgy állítják be.

    Meg láttam hogy sokan ugyanúgy értetlenkednek mint én, meg azt is hogy sokan jól le is írták hogy mi miért van, ami igen érthető hiszen a dolgok nagyon nagy hányadát a pénz hajtja, csak az a baj hogy még úgy látszik mindig elegen veszik ahhoz hogy minden évben megjelenjen. A virágboltosokat még megértem jó kipróbálják unaloműzés vagy "hátha most talán x év után..." alapon de ők is csak az idejüket vesztegetik szerintem.

    szerk2: hú de hosszú poszt, úgy se olvassák el az nfs fanok, én meg úgy se követem tovább az ide érkező posztokat. Na minden jót jöhet az anyázás. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák