Új hozzászólás Aktív témák

  • mlinus

    őstag

    válasz Csapoati #44 üzenetére

    Ugyanaz mint konzolon. PS4-en megvan a platinum és PC-n is játszottam vele pár órát. A 140 fps persze kellemes, jót tesz az input lagnak.

    A probléma az, hogy a játék szereti átvenni az autó fölött az irányítást. Főleg kikapcsolt drift assistok, gyorsabb, tuningolt autók mellett lehet észrevenni, hogy kanyar közben rángatóznak az elülső kerekek jobbra-balra akkor is ha te egy irányba tekered a kormányt. Ebből gyakran keletkeznek falrakenődések vagy olyan kanyarok amiket nem is akartál bevenni. Vagy- kanyar után tovább sodórdik az autó magától. Ja, és gyakran beragad a kormány driftelés után, azaz hiába fordítod a kormányt akár teljesen jobbra vagy balra, alig reagál az autó. Ez egy létező dolog, már a Ghost is tudomást vett róla nem sokkal a megjelenés után de nem történ ezügyben semmi - valószínűleg nem is fog, mert nagyon mélyen a játék fizikájában van a bibi.

    Aztán ott van a driftre beállított autóknak az a kellemes tulajdonsága hogy nagyobb sebességnél rángatóznak az egyenesben... aztán egyszercsak a legkissebb pöcctől úgy driftelnek mintha behúztad volna a kéziféket :)

    szóval sajnos a driftelés fizikája nagyon gyagya. Viszont a játék nagyrésze pont a driftelésről szól, tehát igazából nem is értem minek erőltetik a tapadást annyira beállításoknál - nem hiszem hogy van olyan ember aki minden egyes sprint vagy circuit versenyhez visszamegy a garázsba, beállítja hogy tapadjon az autó, vagy tapadós autóra vált, majd visszamegy a versenyhez (még fast travellel is 4 töltőképernyő).

    és ahogy halad az ember előre a sztoriba, úgy van egyre több gymkhana event, ahol sikátorokban meg kis akadályokat kerülve kell precízen driftelgetni. Hát mondanom se kell hogy ez a játék minden csak nem precíz. Abszolút kiszámíthatatlan sajnos.

    Persze ezt mondom úgy hogy ps4-en megszereztem a platinumot. Tehát nyilván azért összeségében jól elvoltam: bakapcsolt drift assistokkal sokkal kevesebb hülyeséget csinál az autó, és a prezentáció sok mindenért kárpótolt.

Új hozzászólás Aktív témák