2017. december 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) MrTwister

MrTwister
(senior tag)

Ez élni fog ez a lehetőség március 15. után is vagy csak a játék megjelenéséig szól? Aki kipróbálta írhatna róla néhány szót, hogy fut, 60 fps megvan-e, irányíthatóság, konzolport miatt mennyire bugos, stb. Köszönöm! :R

Gigabyte AX370-Gaming 5 & Ryzen 7 1700X & Noctua NH-U12F+NM-AM4 & G.Skill TridentZ F4-3200C16D-16GTZB & EVGA 1080 FTW Hybrid *** SGS5 & 128GB Samsung μSDHC *** D3 RoS gém'tag: MrTuuist3r#2966

(#2) Csapoati válasza MrTwister (#1) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Élni fog utána is. :)
Itt vannak a tapasztalataim vele. Elnézést, ha "reklámnak" veszi valaki. :B

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#3) .LnB válasza Csapoati (#2) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

"Főleg a rizskályhák szerelmesei lesznek elégedettek, rengeteg a legendás japó tuningalapanyag autó."
zsír rizsKirály! :)

Nagyon gondolkodom rajta. Most akkor 4juró-ért kajak nyomhatom vele 10órát?! (The Crew-val csak 2órát lehetett játszani de az is elég volt nekem meg is vettem már) Mert filózok a megvásárlásán is. És a 10óra az a játékban töltött órákat számolja remélem, nem azt, hogy mikor indítottam el először. Mert ugye voltak olyan pletyik, hogy 10óra altt végig is lehet tolni.

Gépigényre kíváncsi vagyok, nekem 380-am van, és az szereti a Frostbite-ot. Remélem menne 60fps-sel.

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#4) MrTwister válasza Csapoati (#2) üzenetére

MrTwister
(senior tag)

Köszi elolvastam, tetszett. :R Kipróbálom én is nagyon szeretem ezt a sorozatot! Azt írtad hogy megveszed! Honnan tervezed? Privátban jöhet jó árasított hely! :R

Gigabyte AX370-Gaming 5 & Ryzen 7 1700X & Noctua NH-U12F+NM-AM4 & G.Skill TridentZ F4-3200C16D-16GTZB & EVGA 1080 FTW Hybrid *** SGS5 & 128GB Samsung μSDHC *** D3 RoS gém'tag: MrTuuist3r#2966

(#5) szmore84

szmore84
(kvázi-tag)

Kipróbáltam én is a játékot. Az aláírásomban szereplő konfiggal. Ultan minden FullHD, egyedül a Blur van kikapcsolva. FFS 80-100 között ugrál nálam.

(#6) rocket válasza MrTwister (#1) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

PCGH teszt szerint GTX980/R9 390 kell a 60+ FPS-hez FHD-ban.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7) oriic válasza .LnB (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Csak a jatekban toltott orakat szamolja.

Live-Die-Respawn

(#8) djculture

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Dobozosan legolcsóbb mint mindig... Eléggé bedrágultak a játékok dobozosan 14 ezer, a digitálisan meg 20 felett. Uplay-en is bejött a régiózás (division régiózárt) originen is nem tudom meddig fog működni a mexikóból vagy máshonnan megveszem móka.

[ Szerkesztve ]

Az október másodikai szavazás ugyanolyan sikeres volt mint a Svájciak elleni VB selejtező ahol a LŐTT GÓLOK 40 % -ÁT 100 %-BAN A MAGYAROK LŐTTÉK

(#9) cyberkind válasza djculture (#8) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Én most elgondolkoztam mert rohadt szép a játék meg autózás ezerrel, még ha uncsi is lesz de 14-ért ez nagyon sok.

"Yippie yi ooh, Yippie yi yay, Ghost riders in the sky" Steam/Uplay/Origin/GOG=cyberkind7

(#10) djculture válasza cyberkind (#9) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Minden drága már, division is 13 ezer és már meguntam a bétában, meg ehhez legalább minden plusz ingyen lesz nem úgy mint az előző részeihez..

Az október másodikai szavazás ugyanolyan sikeres volt mint a Svájciak elleni VB selejtező ahol a LŐTT GÓLOK 40 % -ÁT 100 %-BAN A MAGYAROK LŐTTÉK

(#11) Csapoati válasza cyberkind (#9) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Mehikóiaknak ~10k.

(#12) Erdei88 válasza Csapoati (#11) üzenetére

Erdei88
(PH! kedvence)

Még ott is nagyon drága. Ukrán árat esetleg tudod?

[ Szerkesztve ]

(#13) utomi

utomi
(senior tag)

Na végre valamire jó az Origin Accesom. :DD Egyébként ez a Uplay regio lock mit jelent gyakorlatban? Akkor a G2A és társai felejtős vagy azok azért mennek? Mondjuk Cdkeysen 11200 ft most az NFS!

(#14) Csapoati válasza Erdei88 (#12) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Azt nem sajnos.

.LnB: Egyébként az általad idézett résznél pont te jutottál eszembe, mint japó rizskályha-fan. :D

(#15) .LnB válasza Csapoati (#14) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

:DDD

Majd ilyen olasz ékszerdobozokért fogok rajongani mint a Ferrari meg az a másik traktormárka :D Hát nem!

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#16) oriic válasza .LnB (#15) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Jaóvan, örülök, hogy nem csak én gondolkozok így. :D

Live-Die-Respawn

(#17) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Tegnap nagyon agyaltam rajta, hogy letöltsem e. Érdekelne. De ott a The Division, most az az első. Aztán mellette meg a The Crew, azt úgy megszerettem a maga kis hülye arcade bájával. :D Tipikusan "400km/h-nál nyomod el a nitrót" :D mint az NFS Szóval napolódik még egy ideig.

(#16) orichalcos Nem vagyok oda az olasz kocsikért. De nem is vagyok szakértő. Kedvenc sport autóm: Nissan GTR (akár Nismo akár nem); mindennapokra: Mercedes GLC elférne benne a család (de ez új szerelem :D )
Ha meg erről a Ferrari, Lambo féle hírperautókról van szó akkor szerintem Koenigsegg Agera.

[ Szerkesztve ]

(#18) woros

woros
(őstag)

Kipróbáltam tegnap és eddig nagyon tetszett főleg az élőszereplős videók (bár ha jól vettem észre 1 nap eltelt mert 2x voltak a kajálós helyen ugyanabban a ruhákban stb. :D). Jó hogy van egy kis film jellege. A játék grafikája nagyon jó, szépen fut minden maxon, de jól bekajál 6+ giga ramot, vga rambol meg 3300+ mb-ot fhd-ban. Sajnos 14-16 ezerért tényleg drága, de talán máshol olcsóbb lesz majd.

(#19) upc8823

upc8823
(kvázi-tag)

már kapható cd kulcs
[link]

(#20) mlinus válasza woros (#18) üzenetére

mlinus
(őstag)

az egész játék 1 éjszaka alatt történik.

(#21) woros válasza mlinus (#20) üzenetére

woros
(őstag)

Ohh :B

(#22) djculture válasza upc8823 (#19) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

1500 forintért nem érdemes cigánykodni, boltba dobozosan 14

[ Szerkesztve ]

(#23) Csapoati válasza djculture (#22) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ja, vagy mehikói barátok (10 ezer a sima, 11300 a deluxe), vagy a dobozos sima 14-ért.

(#24) djculture válasza Csapoati (#23) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ja én is dobozost vettem, oroszba a legolcsóbb valami 8 körül de abba csak Belarusz nyelv járások vannak..

[ Szerkesztve ]

(#25) Csapoati válasza djculture (#24) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Én a mexikói deluxe-ra voksoltam, abban van angol nyelv is. Ja bocsánat, az előbbi árak csak Origin Accesszel értendőek!

(#26) GoneTom válasza Csapoati (#2) üzenetére

GoneTom
(lelkes újonc)

Szia!

Akkor ha jól értettem az tesztedben, DFGT-d van (ami a támogatott kormányok listáján nincs rajta) és minden gond nélkül (semmi extra telepítés, bármi mókolás nélkül) lehetett irányítani az autókat...

Fontos lenne, hogy megerősítsd, mert nincs Origin előfizetésem, így nem tudtam megnézni, hogy nálam működne-e (nekem is DFGT-m van pár hónapja)

Illetve milyen volt az irányítás, főleg a kanyaroknál?

Olvastam/néztem már pár tesztet, ahol azt mondták, hogy az irányítás nem az igazi (habár azok konzolosak voltak, és a frissítések előtti...)

Előre is köszi! :))

Siemens A50 - SonyEricson t280i - Nokia 5130 XpressMusic - Nokia C7 - LG Optimus G - LG V10 + Lenovo Yoga Book (Android) + Honor 8

(#27) Csapoati válasza GoneTom (#26) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Igen, semmiféle mókolás nem kellett, a control settingsnél asszem custom wheelre kellett menni és szépen be lehetett állítani a gombokat meg a pedálokat. Szerintem billel is jó az irányítás, kormánnyal meg még közvetlenebb. Nekem kicsit túlzottan érzékeny is volt, a sensitivityt picit feljebb vettem, úgy tökéletes. Árkádnak teljesen jó az irányítása. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) GoneTom válasza Csapoati (#27) üzenetére

GoneTom
(lelkes újonc)

Köszi!! :K

Siemens A50 - SonyEricson t280i - Nokia 5130 XpressMusic - Nokia C7 - LG Optimus G - LG V10 + Lenovo Yoga Book (Android) + Honor 8

(#29) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A cikkben megjelenésnek 15.-e van írva. De az Origin nekem 17.-ét ír. Most melyik az igaz?

(#30) Csapoati válasza .LnB (#29) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

17., mert 15. Amerikában a megjelenés napja.

(#31) .LnB válasza Csapoati (#30) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Sajnos 17.-e lesz tényleg. Sebaj, elő rendeltem.

(#32) djculture válasza .LnB (#31) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ne tedd nagyon gagyi én most mondtam vissza, nincs törés a gépigénye az eget verdesi 980ti-n láttam szaggatni ma. A haverokra joinolás egy kész kinlódás a AI csinál mindent. Kilehet esni a textúrákból a fű néha a eltűnik a napszakváltás az évezred hülyesége. Esik az eső az alagútba, 200 olyan bugot láttam amiért sóbányába küldeném a készitőket nem programozni.

[ Szerkesztve ]

(#33) Csapoati válasza djculture (#32) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Dehogy verdesi az egeket a gépigény, az én konfigomon vígan elszalad medium-highon 50-60 fps-sel FHD-ben. Textúrából kieséssel még nem találkoztam, meg esővel sem az alagútban. Főleg, hogy nem is esik az eső, csak pocsolyák vannak.

(#34) djculture válasza Csapoati (#33) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nyomtam ma 4 órát elég volt nekem ennyi belőle, az a napsütés is jön fel a nap majd hirtelen el is megy. Nagyon gagyi egy játék..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#35) djculture válasza djculture (#34) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

De van elég youtube video róla unalom csatlakozási hibák bug grafikai hibák optimalizálás nulla összefoglalva. Tizenezret az életbe nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#36) mlinus válasza djculture (#34) üzenetére

mlinus
(őstag)

nincs benne dinamikus napszak, csak más fényviszonyok vannak a térkép bizonyos pontjain.

(#37) djculture válasza mlinus (#36) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez lesz az a játék ami év végén 5 euro lesz max, teljes áron nagyon megszállottaknak ajánlott csak. Többiek vegyék elő a régi részeket jobban járnak.

(#38) rocket válasza djculture (#37) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

EA jatekok 2 ev alatt se esnek 5 eurora, akarmekkora crap is :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#39) djculture válasza rocket (#38) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Dehogynem a végén berakják még bundle csomagba is, bf 3 is nekem igy lett meg , 5 játék 5 euro humble bundle origin bundle volt eddig háromszor .

[ Szerkesztve ]

(#40) Csapoati válasza djculture (#34) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ugyanez a csapat azt állítja a mobilos Colin McRae Rally pc-s átiratáról, hogy milyen jó. :DDD

(#41) djculture válasza Csapoati (#40) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Franc se tudja én annak csak az árazását nem értettem, mert egy mobile port. Amúgy el lehet vele lenni...

[ Szerkesztve ]

(#42) Csapoati válasza djculture (#41) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Na én azt tartom bődületes szarnak. 5 perc alatt összedobott mobilport a Colin 2.0 tartalmilag kiherélt változatából. :D Egyébkéntfélreértés ne essék, én sem tartom hibátlannak az új NFS-t, stő... de azért rossznak sem.

(#43) mlinus válasza rocket (#38) üzenetére

mlinus
(őstag)

konzolon 1,5 hónap elteltével -50%-ért lehetett beszerezni PSN-en/Xbox Live-on :))
Szerintem nem rossz játék, de tény hogy elég langyos. A vezetési modell és az AI a 2 legnagyobb hibája, ami picit kínos egy autós játéknál.

(#44) Csapoati válasza mlinus (#43) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Az AI valóban elég gyogyós, de PC-n szerintem kimondottan jó a vezetési modell, főleg kormánnyal.

(#45) .LnB válasza djculture (#32) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én bízok Csapoati-ban. Képben van az autós címekkel. Ha azt mondja oké akkor oké lesz. Ráadásul ki is próbálhattam volna ugye.. :D De már töltöm is le, megvan a kulcs. Majd 17.-én kipróbálom. Akkorát úgy se szívhatok vele mint a Rise of Tomb Raider-rel. Az borzalom.

(#46) djculture válasza .LnB (#45) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én annak fogok örülni ha a cdgalaxisos rendelésemet letudom mondani, mert ez nem az én nfs-em. Grafika üt hangulat nulla, battlefront történet ez is.

(#47) razorka777

razorka777
(PH! kedvence)

Na, nekem ez a rész bizonyította be véglegesen, hogy az NFS széria megérett a pusztulásra. :((

Még jó, hogy csak 1200 forintom bánta. :)

Redmi 3S&Redmi Note 4

(#48) Csapoati válasza .LnB (#45) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Amúgy nem tudom hol vetted, de az Originen van ugye visszatérítés is, ha nem jön be. Azt hiszem 1 hetesnél nem lehet régebbi a vásárlás, meg valami 2-3 órát lehet vele játszani a refundig.

(#49) mlinus válasza Csapoati (#44) üzenetére

mlinus
(őstag)

Ugyanaz mint konzolon. PS4-en megvan a platinum és PC-n is játszottam vele pár órát. A 140 fps persze kellemes, jót tesz az input lagnak.

A probléma az, hogy a játék szereti átvenni az autó fölött az irányítást. Főleg kikapcsolt drift assistok, gyorsabb, tuningolt autók mellett lehet észrevenni, hogy kanyar közben rángatóznak az elülső kerekek jobbra-balra akkor is ha te egy irányba tekered a kormányt. Ebből gyakran keletkeznek falrakenődések vagy olyan kanyarok amiket nem is akartál bevenni. Vagy- kanyar után tovább sodórdik az autó magától. Ja, és gyakran beragad a kormány driftelés után, azaz hiába fordítod a kormányt akár teljesen jobbra vagy balra, alig reagál az autó. Ez egy létező dolog, már a Ghost is tudomást vett róla nem sokkal a megjelenés után de nem történ ezügyben semmi - valószínűleg nem is fog, mert nagyon mélyen a játék fizikájában van a bibi.

Aztán ott van a driftre beállított autóknak az a kellemes tulajdonsága hogy nagyobb sebességnél rángatóznak az egyenesben... aztán egyszercsak a legkissebb pöcctől úgy driftelnek mintha behúztad volna a kéziféket :)

szóval sajnos a driftelés fizikája nagyon gyagya. Viszont a játék nagyrésze pont a driftelésről szól, tehát igazából nem is értem minek erőltetik a tapadást annyira beállításoknál - nem hiszem hogy van olyan ember aki minden egyes sprint vagy circuit versenyhez visszamegy a garázsba, beállítja hogy tapadjon az autó, vagy tapadós autóra vált, majd visszamegy a versenyhez (még fast travellel is 4 töltőképernyő).

és ahogy halad az ember előre a sztoriba, úgy van egyre több gymkhana event, ahol sikátorokban meg kis akadályokat kerülve kell precízen driftelgetni. Hát mondanom se kell hogy ez a játék minden csak nem precíz. Abszolút kiszámíthatatlan sajnos.

Persze ezt mondom úgy hogy ps4-en megszereztem a platinumot. Tehát nyilván azért összeségében jól elvoltam: bakapcsolt drift assistokkal sokkal kevesebb hülyeséget csinál az autó, és a prezentáció sok mindenért kárpótolt.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.