Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Nem sok ertelmet latom az ilyen teszteknek. Ennyi erovel minden auto, haztartasi gep, telefon, tablet, notebook keszuljon 10mm-es kazanlemezbol. Az autot is kezdjem el sniccerrel karistolni, meg vagjak baltat a motorhaztetobe es racsodalkozzak, hogy nem tankot kaptam szemelyauto araban?

    Abban egyetertek, hogy az Apple mindent tulsagosan akar vekonyitani, konnyiteni. Ha adnal az Apple-nek egy kilos kalapacsot, visszaadna par het mulva fel kilos formaban es buszke lenne magara.

    Nekem is van ilyen tabletem 11 inches meretben, es van regi iPad 2 is. Mikor kibontottam a Pro-t, az elso dolog az volt hogy ovatosan visszatettem nemi proba utan, majd elkezdtem keresni egy komolyabb tokot. Iszonyatosan vekony es konnyu...tul vekony, tul konnyu. Az iPad 2-t tok nelkul hasznaltam, ezt viszont nem szabad, ha nem vagy milliomos. Kerult ra egy tok, amitol sokkal nehezebb lett mint a sok sok generacioval korabbi iPad 2. Mi ertelme tervezni, kiadni olyan telefonokat, tableteket, amiket azonnal komoly tokba kell tenni. Inkabb terveznek ugy, hogy ne kelljen ra tok.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák