Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    válasz DraXoN #4 üzenetére

    "egy-egy AAA cím megjelenéskor ott is 20eFt körül kóvájog"

    Örömmel kifizetném, ha csak ennyi lenne. De vegyél hozzé ezt, azt meg amazt. Lotbox, in up vásárlás, előfizetés és még a *a*z tudja mit hagytam ki belőlé!

    46 éves vagyok. 7 éves korom óta van gépem(spectrum, Enterprise, C64), játszok, tanulok dolgozok rajta...
    Ma már nem tudok játszani. Nincs olyan játék ami értelmes(!) megveszed EGYSZER és csak játszol vele napokig és újrakezdhető.
    Ma megveszel egy játékot és még költs rá. Volna játék ami tetszene. Havonta kb. 20ezer ft-ba kerülne játszani vele...
    Erre nem építek gépet. Eleve egy vagyon egy értelmes PC. Alsóhangon 350e ft.
    Plusz a játékok...
    Kicsit elszállt a ló a fejlesztőkkel. Mindent a játékokon belüli vásárlással akarnak fenntartani, meggazdagodni. Értem én hogy pénzből élnek. Régen beismerem, hogy sok játékot lekalozkodtam. (mondjuk annak a nagy része kb. 2 ft nem ért, nem hogy 15ezret)
    De most visszasírom azt az időt. Most volna pénzem és hajlandó is lennék kifizetni 15ezret egy jó játékért. De nem a játék ára és még havi 20ezret...

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák