Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz DraXoN #24 üzenetére

    Jelenleg az tartja vissza a VR-t, hogy atomgép kell hozzá ami elég költséges, plusz még maga a VR is némileg költséges, bár a Quest 2 pont az olcsóbbak közé tartozik.

    Volt is alkalmam kipróbálni, egyáltalán nem olyan amit mondasz, pont, hogy a Quest 2 már wireless, nem kell konstans a gépen lennie, mondjuk kb. 2-3 óra alatt lemerül. Én is szkeptikus voltam, mint te, de nagyon komoly, olyan, mintha tényleg ott lennél, teljesen más, mint a monitort vagy a tévét bámulni.

    A hardver már nagyon rendben van, rövid idő alatt megszokod, mert annyira leköt a világ amit eléd rak, hogy el is felejted hogy valami cucc van a fejeden.

    A problémásabb rész inkább a szoftveres téma, mert nincs olyan konfig amivel 4K+ felbontásokat (Quest 2 pl.) max grafikával 72-90-120 fps-ekkel kiküldesz a lencsékre.
    Viszont már egy közepes konfiggal is jól el lehet lenni, én is gondolkodtam rajta, csak nagyon beszippantott, inkább elnapoltam a dolgot.
    Szóval valóban nem tökéletes, de ha ugyanazt a játékot, amit flatscreenen toltál, kipróbálod VR-ban, már többet nem akarsz visszamenni...

    Persze én egyes játékokról beszélek, ez a metaverzum valóban egy elmebaj.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák