Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Apollyon #26 üzenetére

    Akkor is rétegigény.

    Talán elszórakozik vele jó pár ember, de nem lesz az élete része mint ahogy a meta akarná (mindennaposan mint a facebook).
    Azt max extended reality szerüen lehet elképzelni. Legalábbis nem tudom elképzelni, hogy Feri aki ősszel épp az almaszedésből ér haza akkor még elzárja magát a világtól ... azt inkább, hogy Feri hazafelé az almaszedésből a benzinkúton látott valami érdekes VR tartalmat ami "vicces volt" (egy ott rejtőzködő új pokemont, vagy mit tudom én ... VR reklámot ... mert ilyen is lesz...)

    Ha a világ része lesz a VR, akkor elterjed, amíg nem, addig érdekes játékszer.. (a terjedést segítheti mondjuk exkluzív akciók... mondjuk vírtuális kupon amit egy VR hostes ad át amikor megérkezel.. az egésznez nem is kéne lokális szerver, csak mondjuk a meta-tól rendel egy ilyen figurát amit beállít pozícióra a GPS alapján a tulaj, majd az érkező "VR kompatibilis" vendégek meg örülnek neki)..

    Ettől vagyunk még messze. Nagyban kell gondokodni a témában, a kis lépések itt nem működnek túl jól. Már a 80-as években is voltak ilyen cuccok, igaz még erősen 1 szín+fekete formában, és nagyon-nagyon demó szinten (kb. 3D céllövölde szerű játékokkal).. úgy 10 évente "feltámad", hogy elmenjen újra aludni pár év alatt, mert még mindig nem tart ott a technika, hogy mindennapi használatra jó legyen. Amíg nincs AR addig nem tartja el magát a piac (talán az a legfontosabb a 3 részből VR, AR, MR, amiből áll az Extended reality [link] ... lényegében ott lehet terméket eladni a legjobban a 3-ból).

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák