2018. október 24., szerda

Gyorskeresés

Hirdetés

(#1) zkxdn

zkxdn
(újonc)

Burza46 redditen: Because we will announce something cool tomorrow ;)
Mibe fogadjunk hogy gwent hír lesz ma és nem CP2077?! :)
Amúgy én is örülnék már valaminek de egyben azt is akarom, hogy CDPR ne siesse el a játékot. :)

(#2) oriic válasza zkxdn (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Gwent hír esetén tuti lázadás lesz ezek után. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Tavaly év végén már mondták, hogy sokkal nyitottabbak lesznek idén a játékkal kapcsolatban. De leszögezték, hogy semmi komolyra ne számítsunk, mert csak akkor mutatják majd meg a közönségnek, ha ők arra alkalmasnak találják. Elmondták, hogy tudják, a Witcher szériával nagyon magasra tették a mércét, ezért nem akarnak csalódást okozni, hogy olyat mutatnak ami ezt a mércét nem éri el. És mivel a játék még közel sincs kész, a mérce is magasan van még.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#4) zkxdn válasza oriic (#2) üzenetére

zkxdn
(újonc)

De mindkettő játéknak lesz egy kis (inkább nagy) hypeja. Tegnap CP2077 ma meg Gwent. 2 legyet ütnek egy csapásra. :) De szerintem lesz itt még valami a Cyberpunkkal is. Azért ilyeneket nem csinálnak véletlenül, pont azon a napon amikor 5 éve rakták ki az első és egyetlen trailert. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) GhostPetya

GhostPetya
(őstag)

Nagyon régen vártam már ennyire egy játékot mint a CP2077, lázba is jöttem a tegnapi, láthatólag semmitmondó tweet után, remélem hamarosan mutatnak valamit, akár egy kis morzsát a projektről. :)

七転び八起き - Legutóbbi AMV -m: https://www.youtube.com/watch?v=obYCXZgQn3c

(#6) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Mindenki, hogy lázba jött ettől a tweet-től, mert rég nem volt ott aktivitás. Aztán lehet ma meg majd kitweetelik, hogy "hopp bocsi, valaki feltörte a játék tweet fiókját" :D

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#7) oriic válasza .LnB (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Reménykedjük benne, hogy nem a takarító találta meg kiragasztva valahova a Twitter fiók jelszavát. ;]

Live-Die-Respawn

(#8) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Beindult a marketinggépezet. Remélem lassan tényleg érkezik valami kézzelfogható dolog is, nagyon-nagyon régen volt már az a teaser.

(#9) KKaresz45 válasza oriic (#7) üzenetére

KKaresz45
(fanatikus tag)

Ja, kezd egy kicsit DNF feelingje lenni a dolognak, ott már a késésekből is viccet csináltak több mint 10 év ígérgetés után.

(#10) Ganzer

Ganzer
(tag)

Ilyen gyorsan rég nem kattintottam cikkre.. :D

(#11) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

És reméljük még jobb játékot kapunk, mint a Witcher 3 :)

(#12) SaGaIn válasza Fitzgerald (#8) üzenetére

SaGaIn
(senior tag)

A fenét, csak valaki talált egy poros szekrény mélyén egy twitter feliratú lezárt borítékban egy username password párost és kipróbálta tényleg működik-e :D

Vagy csak visszajött a PR-os gyesről :D

Valve-nál lenne egy ilyen beep, menne egyből a ---> Half Life 3 CONFRIMED!

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#13) hombre[EU]

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Cyberpunk 2077?
That's a name I've not heard in a long time

you must be the change you wish to see in the world

(#14) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Nagyon várom én is ezt a játékot, mióta a Deus Ex széria nagyon nem abba az irányba megy, amibe szerintem kéne!

(#15) SaGaIn válasza Fred23 (#14) üzenetére

SaGaIn
(senior tag)

Azért megnézném azt a meetinget ahol a "Mit írjunk ki Twitter-re négy év után először" napirendi pontnál ez a javaslat győzött.

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#16) Fitzgerald válasza SaGaIn (#12) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

Én inkább reménykedem egy újabb seggreülős tézerben, ha már így egy fél örökkévalóság óta (az pont öt év az informatikában) nem hallottunk semmi konkrétat a játékról.
Óh, a Valve esetében ez már olyan összeesküvés-elméleteket spawnolt volna, hogy A Keselyű három napja azokhoz képest kutyafasza. :D

(#17) Tanisz válasza SaGaIn (#12) üzenetére

Tanisz
(senior tag)

Én azon röhögök, hogy a Valve-nál amióta HL3ról szó esett megbízott volna 5 embert a fejlesztéssel, már rég kész lennének :D Vagy béta állapotban lenne :D Na jó tudom ez kicsit kevés erőforrás, de amennyi ideje nem csinálnak semmit, egy kisebb csapat már eljutott volna egy korai verzióig :) Költségben sem lenne vészes így a Valve-nak.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#18) szupermacs

szupermacs
(PH! kedvence)

Kicsit off, de látom szóba került a Witcher is. Megvettem még nagyon régen a Witchert, de a mechanika miatt sose tudtam végigtolni, mert a harcrendszer nem tetszett. A második részt meg az első hiánya miatt nem kezdtem el, pedig azt is megvettem, hogy hátha egyszer... Most a harmadik részen gondolkozom, de érdemes belevágnom úgy, hogy az előző két rész kimaradt? Esetleg a második részt elkezdenem az első végigjátszásának a hiányában?

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#19) Tesla93 válasza szupermacs (#18) üzenetére

Tesla93
(őstag)

Nyugodtan elkezdheted a 3. részt.

(#20) carl18

carl18
(őstag)

Hát én azért kételkedem a játékba, sajnos manapság nagyon nagy dívat lett valamit jól bepromozni.
A játékról csinálsz egy gigászian jó előzetes videót, ha az tetszik a népnek, lesz csomó előrendelés.
Így volt ez a Watch dogs első része esetén is, sok haverom beszélt milyen jó játék lesz meg a grafika.
a wd1 rengeteg helye egy félkész játékra hasonlít. [link]

Hasíts bele! :D

(#21) GodGamer5 válasza Scholes9 (#11) üzenetére

GodGamer5
(senior tag)

Mondjuk azt nehezen hiszem, hogy überelni tudják. :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#22) NandoXXL

NandoXXL
(senior tag)

Új cyberpunk kártya játékot dobnak piacra.

(#23) Tyrel válasza carl18 (#20) üzenetére

Tyrel
(senior tag)

Nagyon nem érdemes egy ilyen Watch Dogs szintű hulladékot ill. egy Ubisoft játékot hasonlítani egy CD Projekt Red játékhoz - az egyetlen közös pontjuk hogy számítógépen futnak.

[ Szerkesztve ]

(#24) szupermacs válasza carl18 (#20) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Nekem semmi bajom nem volt a WD1-el, csak a város kicsi benne. Örültem, hogy az AC modern világában szaladgálhattam.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.