Hirdetés

2018. július 20., péntek

Gyorskeresés

(#1) GhanBuri Ghan

GhanBuri Ghan
(senior tag)

Szép, de igazából nem látok változást a 3-hoz képest a más tájon kívül.
Azért az vicces, hogy megint jobbkormányos országot választottak, a következő rész nyilván Japánban fog játszódni.

(#2) rdt89

rdt89
(őstag)

Nekem a legjobb újítás, hogy végre a kis betonfalak is kidönthetőek, plusz a BMW-nél láűttam a szélesítést, remélem az a tuning minden autónál elérhető lesz. :)

(#3) warfernom

warfernom
(lelkes újonc)

Pc-s verzió hol lehet be szerezni tudja valaki?

(#4) izd6583sawoe válasza warfernom (#3) üzenetére

izd6583sawoe
(tag)

Microsoft Store

Ezért kár volt kommentet írnom.

(#5) Zoltn válasza GhanBuri Ghan (#1) üzenetére

Zoltn
(fanatikus tag)

Pont ez a japános téma jutott eszembe nekem is. Ha van egy kis eszük akkor így csinálják! :D
A harmadik részt nagyon szerettem, de ezt most kihagyom. Majd a Japánosat megveszem. :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#6) mike1334 válasza Zoltn (#5) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Kár kihagyni, 1-2 havi game pass-szal rongyosra tudod játszani (3-6e Ft vagy 200, ha éppen akciós), és megjelenés napján bekerül :)

...unless the law provides otherwise.

(#7) Zoltn válasza mike1334 (#6) üzenetére

Zoltn
(fanatikus tag)

:R

Köszi a tippet, tényleg így már nem is hangzik rosszul!

(#8) XuChi válasza rdt89 (#2) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Nekem meg pont ez nem tetszik. Totál gagyi. De nem csak ez, hanem az egész úgy ahogy van. Tök unalmas, egyhangú, idétlenkedés az egész.

(#9) AllTheBest

AllTheBest
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Jelenleg kb az egyetlen játék amivel játszom, az a horizon 3, ha legalább 200 órát nem raktam bele akkor egyet sem, és még a ,,fő szálat,, se vittem végig, én órákig el tudok vezetgetni a ,,kis,, pályán is mazda rx7-tel, online meg elég jó kis drift eventeket össze lehet hozni, nálam biztos a vásárlás, főleg, hogy most már lesznek volkswagenek is :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi Mix 2 64GB

(#10) mike1334 válasza AllTheBest (#9) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Nekem csak kb 50 órám lehet benne, de még a 2 DLC nagyja is ott van, meg a kampanyból is egy jó darab. Én régi Bentley-vel szeretek autókázni csak úgy a klasszikus rádió zenéjére :D (és a Forza horizon 2-be meg annak a dlcjébe bele se kezdtem még :) )

(#11) Zoltn válasza XuChi (#8) üzenetére

Zoltn
(fanatikus tag)

Akkor nem neked készül ez a játék. Mehetsz tovább, van egy csomó más. Valakit meg ez köt le!

(#12) AllTheBest válasza mike1334 (#10) üzenetére

AllTheBest
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Én a dlc-ket meg se vettem, egyik sem érdekelt igazán, nálam főleg a japán legendák pörögnek, persze csak kilinccsel előrey zene nélkül, csak az autó hangja :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi Mix 2 64GB

(#13) mike1334 válasza AllTheBest (#12) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Ú pedig a java nagyon adja, pláne a bevezető rész...áh...nagyon király :D

(#14) NandoXXL válasza Zoltn (#11) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Szerintem csak egy Forza-t szeretne szabadban, bohóckodás nélkül, Forza azaz nem Horizon fizikával, irányítással. Jó lenne egy következő Horizon egy Forza mod kapcsolóval:) vagy összekötni a két játékot, szerintem egy két körversenyre egy Horizon irányítással már átjönnétek. De ilyen sose lesz.

(#15) mike1334 válasza NandoXXL (#14) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Á az ilyen "mindent megvalósítós" játékok sose érik el a célt. Árkád versenynek a horizon bőven jó, én pl nem is várok el tőle többet, nekem a motorsport széria nem adja annyira.

(#16) XuChi válasza NandoXXL (#14) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

:R Köszönöm :R

Igen, autó versenyt szeretnék open word verzióban, FMS fizikával és irányítással, mellőzve mindent ami a bulikázásról, ökörködésről és az esztelen indokolatlan természet és környezet rombolásról szól. Értem ez alatt a mindenen át kell gázolni és lerombolni a fákat, bokrokat, kőfalakat, szőlő földeken és mezőkőn, kerítéseken át gázolni, stb stb. Engem ez mérhetetlenűl bosszant.

(#17) Zoltn válasza XuChi (#16) üzenetére

Zoltn
(fanatikus tag)

Itt sem kell! :D Csak a lehetőség adott. :))

(#18) GreatL válasza XuChi (#16) üzenetére

GreatL
(fanatikus tag)

Open word... erre szó nincs, "world" lesz az inkább. Amúgy azért ilyen mindenen átcsapatós hülyeség ez mert a Midtown Madness-t turbózták fel, viszont "Forza" névvel jobban el lehet adni.

i7, 1080 Ti, Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#19) XuChi válasza Zoltn (#17) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Sajnos kell, mert a verseny arra megy! :W

#17: Elírtam :(

[ Szerkesztve ]

(#20) ONEFREE

ONEFREE
(fanatikus tag)

Ez is csak egy autós játék. Tudom milyen komoly címnek számít, de ez a véleményem. Nagyon messze a valóságtól. Ha ez így megy tovább még várni kell 8-10 évet egy rendes autós verseny szimulátorra. 🤐

(#21) Zoltn válasza ONEFREE (#20) üzenetére

Zoltn
(fanatikus tag)

Ez soha nem is akart szimulátor lenni!

#19: Én nem emlékszem, hogy a harmadik részben külön feladat lett volna a rombolás. Volt hogy a pálya kerítéseken át vitt, de ilyen hogy csak akkor léphetsz tovább ha lebontasz 2000000 léc kerítést nem volt. Max skill lánchoz jött jól. De ott sem kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#22) TESCO-Zsömle válasza ONEFREE (#20) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Versenyszimulátor most is van. Freeride szimulátor meg nincs és nem is lesz. Az utolsó próbálkozás a BeamNG volt.

StarCitizen-hez StoreCredit eladó - / / - EK-FC Radeon Vega - Nickel eladó - / / - I'm cursed with a brain, compulsive thinking and lack of appetite for anything that could numb it.

(#23) ONEFREE válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére

ONEFREE
(fanatikus tag)

Az a baj, hogy azt hiszitek lehúzni jöttem ide a játékot.. 😐

[ Szerkesztve ]

(#24) TESCO-Zsömle válasza ONEFREE (#23) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Nem. A baj az, hogy azt hiszed, hogy egy játéknak szimulátornak kell lennie. Okkal van megkülönböztetve a kettő és vannak nagyon jónak mondható szim-ek, csak épp kevésbbé mainstream kategória. Mert nem játék. Az emberek zöme meg játszani akar.szólni egy autó menetébe.

Ahogy itt már előttem is felhozták, egy átlag ember 200-300 fölött nem nagyon tudna érdemben beleszólni egy autó irányításába. Nem tudná lereagálni a történéseket.

StarCitizen-hez StoreCredit eladó - / / - EK-FC Radeon Vega - Nickel eladó - / / - I'm cursed with a brain, compulsive thinking and lack of appetite for anything that could numb it.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.