Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz #16820480 #19 üzenetére

    Szubjektíven hányingerem van a cégek által kreált eldobható világtól és a tervezett elavulástól, aminek a leghatékonyabb eszközei a beépített akkumulátorok és a gyorstöltők.

    Objektíven pedig nincsenek nagy igényeim egy telefonnal kapcsolatban (menjen rajta a céges és a magán email, skype, bögészés, navigálás, ebay alkalmazás, tömegközlekedési appok, meg lehessen vele többé-kevésbé elfogadható képeket lőni).
    Ilyen felhasználási szokások mellett tovább tudok használni egy telefont, mint amennyit az akksija bír.
    Előző 3 telefonomat kényszerből cseréltem (Droid 4 akksi halál, Lumia 820, Lumia 830 OS halál), a Droid 4 még a mai napig jó lenne 13-as vagy 13.1-es LineageOS-szel.

    Egyébként igen, a tárhely kevésbé lényeges, csak 3+16 GB-os telefont nem sokan gyártanak. Ha a 3GB RAM alap lenne a G5-ben, egy szavam nem lett volna. Elvégre 16GB untig elég az én alkalmazásaimnak, fotóknak meg ott a microSD, zenéknek meg a FiiO X3.
    Viszont a céges+magán SIM+microSD kártyák miatt tényleg létfontosságú nekem a 3 kártyahely.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák