Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killzone1987

    senior tag

    válasz Vegha #23398 üzenetére

    Hy!
    Beállítások-Fejlesztői lehetőségek,legalján pipáld be Alkalmazás bezárás hosszan tartott vissza gombal.
    Üdv

  • pete_21

    addikt

    válasz Vegha #23398 üzenetére

    Igen, drasztikusan, teljesen kilövi az adott alkalmazást. Akkor jó, ha teljesen le akarod állítani, vagy egyes programok először megesznek 20-30 Mb-ot, és következő indításnál már kevesebbet. Na ez ilyenkor pont jól jön, mert nem kell a telefont újraindítani, csak a programot kilövöd, majd újra elindítod.
    De pl. böngészőnél, ahol folytatod később a munkamenetet, ott nem szabad, mert ilyenkor szvsz elvesznek a megnyitott oldalak. :)
    Hogy érted, hogy felmerül, hogy fut-e egyáltalán? Olyan kevés alkalmazást látsz a feladatkezelőben? :)

    (#23400) whitedrago: Én sem láttam még ilyet. Egyetértek a kollégával, wipe data, wipe cache, dalvik cache, rom telepítés előtt, és wipe cache és dalvik rom telepítés után. Esetleg lehet, hogy valamelyik programod okozza a hibát?

    MÁS: [ROM] CM10 Sister Jelly Bean V3.12 | Defy / Defy+ | 16/03/2013 (LM.)
    Múltkor volt linkelve egy korábbi verziója. Tegnap láttam, nagyon megörültem neki, olvasva a leírást: Sevenrock 01.17-es CMX-re alapul, tweakekkel felturbózva. Gondoltam, tök jó lehet, de elolvastam a kommenteket. Nagyon sokaknak előjött egy olyan bug, hogy nem lehet sms-t küldeni. Először egy tiszta QCMX-et kell feltenni, és utána ezt, akkor már jó az sms állítólag. De ezen kívül többeknek fagy a rom, illetve valami hálózati hibájuk is van, valakinek meg a mobiladatot is dobálja. :F Úgy látszik, ezeknek a tweakeknek nagyon komoly áruk van. Sajnos ezt nagyon elrontották a tweakekkel. Aromával kellett volna megcsinálni, és akkor ki lehetne szűrni, melyik tweak okoz bugot.
    Egyébként azt írta valaki a fagyásra, hogy az alap rommal is ez van. Lehet, hogy a 01.17-es Sevenrock-ra gondol, mert az az alapja... De más nem panaszkodott erre a tiszta Sevenrock-verzióban. Szóval reméljük nem a Sevenrock-féle rom okozza a fagyást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák