Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz tomiivagyok #37 üzenetére

    Én azt látom, hogy az OP telefonoknál mindegyik azért kerül olcsóbba, mert kicsiben csinálják azt, amit a Xiaomi nagyban a csúcstelefonjaiknál: SPÓROLÁS, amit egy átlaguser nem fog észrevenni, vagy ha észre is veszi, akkor sem érdekli. Ugyanakkor egy nagyobb márka csúcstelójához szokott ember az OP telefonnál nem fogja érezni ugyanazt a "prémium" vonzalmat. Valahogy számomra anyagminőségben és egyebekben is a Moto/Motorola még mindig jobban csengő márkanév, mint egy OnePlus. Barátomnak OP3 van, de én nem tartom prémium márkának az akkori csúcs SoC ellenére sem. A kamerája átlagosnál leheletnyivel jobb, de nem kiemelkedő. Rendkívül sérülékeny anyagokból áll és olyan semmilyen a megjelenése. Az én Zuk Z2-m sem egy prémium telefon, amolyan Lenovo csökevény, de megjelenésre bizony karakteresebb. De akkor hogy jobb legyen a viszonyítási alap Zuk Edge vs OP3/T. Persze kinek melyik jön be jobban, de anyagminőségre a Zuk Edge messze veri az OP3-at. Sajnos csak rövid ideig lehetett nálam egy kedves PH-snak hála. Ha a Lenovo-nak van esze, akkor csinál/visz tovább egy erős, de olcsóbb ZUK szériát és egy erős, de drágább Moto vonalat. Mind a kettőnek lenne/van igen erős vevő bázisa a mai napig. Azért azt látni kell, hogy a ZUK igen erősen kezdett, mindegyik mobil (Z1, Z2 PLUS/PRO, EDGE) igen kedvező ár/tudás/minőség aránnyal nyitott.

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák