Új hozzászólás Aktív témák

  • aSzakember

    tag

    válasz olbaidhun #30 üzenetére

    az előző generáció is nyilván képes még élményt nyújtani, ezt nem vitatom (a mai napig előveszem néha néha a tetrisem is, és a nintendon is szoktam Super Mariozni :)) ). de ez akkor is egy 10 éves konstrukció, és a gyártóknak nem éri meg életben tartani, olcsóbban és kevesebb játékot eladni hozzá, mint az újakra. ők már az aktuális generációt akarják eladni, amin elég nagyot lendítenek a csak ezekre a gépekre megjelenő nagy címek.

    egyébként én pár hete adtam el a 360am, és alig várom szept 1-et, hogy kiszállítsák nekem a limitált Metal Gear Solid-os PS4em. ez a bejelentés lett volna az utolsó lökés az újra váltásra, ha eddig nem léptem volna meg. haladni kell előre. a régi konzol akár meg is maradhat, a csak arra létező igazán jó címek miatt.. de ha átáll az ember az újra, egyszerűen gagyi lesz utána a régivel játszani. nem visz rá a lélek, mert közben észrevétlenül feljebb tolódott a léc. kicsit sajnálom hogy nem fogok többet a Blurral és a Mirrors Edge-el játszani, de majd kárpótolnak az újak.

    I can do this in a hundred ways

Új hozzászólás Aktív témák