2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Kanczy

Kanczy
(addikt)

Még mindig nincs vége a borzalmas dubstep korának :F :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) ribizly válasza Kanczy (#1) üzenetére

ribizly
(veterán)

Most komolyan ennyit tudsz csak hozzáfűzni a videóhoz... Kár volt hozzászólni.
Nagyon remek kis film lett, innen is gratulálok a készítőknek. Gyakorlatilag minden benne van, aminek egy ilyenben benne kell legyen. És még sikerült egy kis humort is becsempészni. Kiváló! :C
Azt is hozzátenném, hogy ha a Legacy-ban ilyen jelenetek lennének, akkor kicsit az is jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] Lake People G103-S erősítő |•|

(#3) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ok a menü résznél hangosan felröhögtem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#4) sad_Vamp válasza ribizly (#2) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

Pedig igaza van agyon kéne verni aki ilyen zenét talált ki alá! :D

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#5) alevan válasza Kanczy (#1) üzenetére

alevan
(őstag)

Te vagy megöregedve :D

Nagyon ütött a videó, a menüs résznél ráköhögtema notebook képernyőjére a yoghurtot ... :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) Steve1207 válasza alevan (#5) üzenetére

Steve1207
(őstag)

Ügyesen összerakták, bár a menüre számítani lehetett, mint "poén", ötletes, szép munka lett :)

A zene illik alá, lehet ez pont nem annyira, de más stílust nem nagyon tudnék a mai világnak megfelelően elképzelni alatta (max egy Sinatra slágert :D)

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#7) AS

AS
(félisten)

Ez jó volt, de 2. Legacy már nem....

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#8) Televan

Televan
(veterán)

Nagyon ütős volt. :K

???

(#9) MaxxDamage

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

Nagyon ütős volt ! ;) :R

Mortal Kombat, régi nagy kedvenc ! :C

L

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" -ELADÓ- & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#10) nrgia

nrgia
(őstag)

Állat :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#11) Csabulator

Csabulator
(tag)

Jó effektek, jó megvalósítás, szuper poén! Made my day! :)

Megyek is játszani egyet

[ Szerkesztve ]

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#12) wolfman

wolfman
(veterán)

Azt hittem, hogy Legacy komolyságú lesz, de aztán kiderült hogy nem. :) Komoly filmhez gyenge, de így poén szinten jó lett ez.

A dubstep pedig igenis egy hulladék stílus!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) 8th válasza sad_Vamp (#4) üzenetére

8th
(őstag)

Zene? Milyen zene? Hol? :D

(#14) AS

AS
(félisten)

dubstep játékokban még jó lehet pl SR4 dubstepgun:D

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#15) sad_Vamp válasza 8th (#13) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

igazad van!!!! túlzás annak hívni! :C

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#16) gali777

gali777
(őstag)

Most nem azért, (én meghallgatok mindenféle zenét, ami jó az jó alapon) de most ha nektek nem tetszik egy zenei stílus akkor az már nem is zene? :U Ennyi erővel le lehetne húzni azt a stílust is amit ti szerettek, hogy "az nem is zene"... És ez nem csak a dubstepre, akármelyik stílusra értendő. :K

(#17) Z10N válasza AS (#14) üzenetére

Z10N
(addikt)

Tarantino hatasu, tetszik :)

Viszont sokan nincsenek tisztaban a zenei iranyzatokkal. A ma oly divatos "dabsztep" az nem igazi dubstep. Aki benne van az tudja, hogy az "agyongitartorzitozott" es a sub-basszust teljesen mellozo csak "Brostep" gunynevvel illetett (elkurvult es kommerszialissa valt) iranyzatot melyen megveti az eredeti mufaj kozonsege. Ettol eltekintve, neha keszulnek ertekelheto darabok ezen berkeken belul is.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#18) Z10N válasza Z10N (#17) üzenetére

Z10N
(addikt)

Egy "friss" pelda. :K

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#19) sad_Vamp válasza Z10N (#17) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

+1 így van, ilyesmit hallottam én is. Ez amit linkeltél még tetszik is! :)

(amúgy hol lehet ilyen igazi dubokat fellelni? )

(#20) gegory

gegory
(tag)

A season 2 egy érdekes megközelítése volt a MK univerzumnak de inkább "mi lett volna ha...Liu Kang lenne a rossz fiú" tetszet. Eddig minden részben ő volt a feddhetetlen és makulátlan harcos...

Gegory

(#21) Muton

Muton
(addikt)

jó volt! a menüs rész, meg egyszerűen zseniális :C
még rémlik valami Scorpiontól, hogy hátra, hátra kis ütés :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#22) DaemonX

DaemonX
(tag)

LOL Pont a két kedvenc katakterem harcol :-D (meg még Sub Zerot szeretem meg talán Smokeot)

(#23) bepken

bepken
(addikt)

nagyon korrekt kis videó, ráadásul rajongói! :C

ui.: ez az új Legacy évad szerintem vicc...én unatkoztam majdnem végig.

ui.2: kíváncsi lennék, hogy Ti milyen zenét dobnátok alá ehelyett...szerintem rendben van :) (és nem csak azért, mert szeretem ezt stílust)

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.