Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz exedoc #9 üzenetére

    Pontosan ez történt nálam is. Az X-et preorder-eltem, de tized annyit nem játszottam vele, mint a 9-el. Hiába a hihetetlenül kiváló grafika, a remek karakterek, mert közben valami megváltozott. És már tudom, hogy mi:
    Az Injustice 2-nél is zavart már, de az MK11-ben meg végképp: alig van közvetlen contact a harcok során. A legtöbb esetben valamilyen "special move" (lövés, kő dobálás, villám, akármi) segítségével sérülnek a karakterek, és az igazi harc egyre kevesebb szerepet kap. Erre persze vannak kivételek (Jax, Scorpion, ...), de a karakterek többsége nem arra van kihegyezve, hogy puszta kézzel (lábbal) verje az ellent.
    A másik ami végtelenül eltávolít pedig az új karakterek. Egyre több a nem emberi, amivel megint csak elviszik a szériát egy olyan irányba, ami nagyon nem jön be. Aki ember az (kis túlzással) vagy halott, vagy implant-okkal teli, vagy valamilyen lény. Normális emberi karakter megint csak alig van.
    Komolyan mondom felüdülülés a Tekken meg a Street Fighter 1-1 MK11 új karakter bemutatása után. :U

    [ Szerkesztve ]

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák