2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Löncsi

Löncsi
(őstag)

The Legend of Zelda: ég felé kard

Jaj. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) aram01

aram01
(nagyúr)

bf3 jól lent van :Y

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) Gergosz2 válasza aram01 (#2) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

több mint egy héttel előbb jött mint a cod .Akik nagyon akarták már megvették , a többiek meg majd ezután csatlakoznak.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#4) (ÉN)közPONT

(ÉN)közPONT
(senior tag)

Nem vettünk elegen BF3 at :) ...az MW3 is be lesz szerezve alkalmasint :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Hát a Bf3 MW3 témával kapcsolatban, csak annyit, hogy ugye itt konzolról van szó, ott meg azért sokan játszanak single playerben, amiben azért a Bf elég szutyok. Meg ugye a CoD berögződés. Szerintem ezért lehet annyira alul. Igaz, Bf-nél nincsenek dollármilliók híres színészekkel forgatott tévéreklámok... Szerintem..

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Hajrá Zelda és Mario! :) Exkluzív címként egész jó helyen állnak.

A Slime draws near! Command?

(#7) RyanGiggs

RyanGiggs
(őstag)

NFS-en nem lepődöm meg,állítólag 2 óra alatt végig lehet vinni a single-t?!
Gondolom nem sokan vannak akik 10k-t kiadnak 2 óra szórakozásért!? ;]

(#8) Ramoss

Ramoss
(tag)

Fifa mehetne feljebb is. :D

Ramoss felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9) @rglaaf válasza Plazmacucci (#5) üzenetére

@rglaaf
(veterán)

:D

(#10) WayneGace válasza Plazmacucci (#5) üzenetére

WayneGace
(senior tag)

Ja, végül is a B3-at csak az nfl monday nigh football alatt reklámozzák, és ugye az elég olcsó reklámidő.

(#7) RyanGiggs Attól függ ki szórakoztat 2 órán át 10k-ért. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) aram01 válasza Gergosz2 (#3) üzenetére

aram01
(nagyúr)

na majd meglátjuk karácsony előtt mi lesz

(#12) Angel1981

Angel1981
(veterán)

"A Skyrim egyet visszaesve most a harmadik helyen áll. A pc-s listán természetesen jelenleg is az élen áll!"

Hát igen. Ha egy játék nem összehányt konzolport, azt a PC-s társadalom is értékeli...

(#13) EkSYS

EkSYS
(senior tag)

"őrzi pozícióját"

csak ha nem csinálnak gyorsan valamit a sok multis cheaterrel akkor egyre többeknek fog elmenni a kedve ettől a game-től.

Eki - az eredeti

(#14) keldorpapa88 válasza Plazmacucci (#5) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

EA-nek ne lenne ilyenre pénze? Kétlem.

(#15) RyanGiggs válasza WayneGace (#10) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Én ugyan nem próbáltam, de tényleg az is lehet egy jó kérdés,hogy
kit szórakoztat és egyáltalán szórakoztat-e az a 2 óra?!
Mert lehet az a 2 óra játékidő se szórakoztató, ha gyenge a game! ;]

(#16) Yany

Yany
(addikt)

Én még mindig a BF3 steames megjelenésre várok. Remény hal meg utoljára...

[ Szerkesztve ]

Asus Zenbook teszt: https://youtu.be/xUXRAVZlGto

(#17) BalaNce87 válasza Yany (#16) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Add hozzá non steam game-ként, nemtudom mi ez a ragaszkodás, ami nem támogatja steamet csak árulják és ott is veszed, az ugyanaz mintha non steamest adnál hozzá, ergo lesz egy plusz program ez esetben a steam aminek csak azért kell futnia mert ott vetted ráadásul sokkal drágábban.

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#18) kexksz válasza EkSYS (#13) üzenetére

kexksz
(addikt)

Xboxon nincs cheater, PC pedig nem mérvadó, az eladások 96%-a konzolon van.

Amúgy mi ez az évforduló meg ég felé kard? :DDD

(#19) Yany válasza BalaNce87 (#17) üzenetére

Yany
(addikt)

Nem a Steam-hez ragaszkodom, hanem origin nélkül szeretném. Már a gondolatától is herótom van, hogy egy újabb DRM klienst telepítsek a gépre. A windows tálca ilyenekkel lesz tele lassan...

[ Szerkesztve ]

Asus Zenbook teszt: https://youtu.be/xUXRAVZlGto

(#20) Gergosz2 válasza aram01 (#11) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

hideg ;]

amúgy biztos hogy az mw3 lesz kelendőbb , mondjuk én is megvettem volna olccsó orosz kulcs formájában , de eddig nem igazán győzött meg, meg a bf3 leköt most.
Mondhatjátok rám hogy bf3 noob vagyok , de az összes cod rész ott sorakozik a polcomon ami megjelent pcre cod5 és mw3 kivételével.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#21) .:T.H:.

.:T.H:.
(aktív tag)

Látom sokan nem látnak túl a single player játékon.. Igen igazatok van a Battlefield világéletében csak single-re volt kiélezve és nem a multira...
Nos lépjetek be be egy BF3 multi szerverre (mondjuk egy kis Karg Island conquest) és és mondjátok el hogy persze ennek nincs értelme. Nem-nem konzolos vagyok, only pc és még eddig is csak Cod-oztam folyamatosan 6 éve egészen eddig(1,2,4,6). Megvettem, kipróbáltam szinglit, nagyon bejött. Kipróbáltam multit: 2 het folyamatos táskás szemek munkahelyen..
No offense, nem a cod van általam lehúzva, mert jó játék lett, csupán a BF3-at próbáljátok ki multiban és akkor mondjatok róla véleményt.. Jaa hogy virágboltiban nem megy BF3 csak cod? Ami jó meg kell venni!!

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#23) Scholes9 válasza WayneGace (#10) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

:K :DD

(#24) @rglaaf válasza .:T.H:. (#21) üzenetére

@rglaaf
(veterán)

ha utána olvasnál persze nem tudsz a táskás szemeid miatt ;] akkor rájönnél hogy virágboltival lehet tolni a singlet mind a kettővel, multit egyikkel sem, borogass kamillával :P

(#25) aram01 válasza Gergosz2 (#20) üzenetére

aram01
(nagyúr)

kár hogy nem adtak egyet a bf3 mellé ;]

(#27) keldorpapa88 válasza Cobra652 (#26) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Most ez mind egy dolog... arra jó, hogy este néha daráljak benne meló után, ha éppen a BF3-hoz nincs kedvem. Ott sem fenékig tejfel ám, csapatjáték nélkül semmit nem ér az ember és ha átmégy a másik topikba láthatod, hogy tele van síró játékosokkal, akik a csapatmunka hiánya miatt szidják a játékot. Ilyen is van... az is egy szégyen, hogy ilyen híg lett a multiplayer közösség Európa vagy világszerte. Ez van, ez annyiból jobb, hogy nem kell a másikra számítani, egyedül is sikereket érhetsz el.

Egyébként így Skyrim, AC, Batman mellett nem is kell más játék, felesleges, főleg ezek a háborús szarok.

(#29) keldorpapa88 válasza Cobra652 (#28) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Nem persze, csak azt nem tudom, hogy ez most az internet elterjedésének az oka-e, vagy egyszerűen az újabb generáció (mai tízen évesek) ilyen elbaszottak-e.

CoD egy igénytelen játék, igénytelen játékmenettel, bár el lehet vele lenni, tényleg akkor, mikor nincs máshoz kedve az embernek.

(#31) keldorpapa88 válasza Cobra652 (#30) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Minden Xbox-on siker, mert az emberek nagyrészt már azon játszik itthon is, nyugatabbra meg... UK-ban reális kb. a 98%-os konzol uralom.

(#33) keldorpapa88 válasza Cobra652 (#32) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Nem csak az angol anyanyelvűek nyomják a CoD-ot, ha elindítod az MP-t mutatja egy kis térkép, hogy hol játsszák és mennyien. Egész Európa és Közép-Kelet USA zöld. Meg egyébként is tele az MP némettel, hollanddal stb. ezekkel mindig találkozom én is. Magyarból is rengeteg van egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#35) keldorpapa88 válasza Cobra652 (#34) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

(#37) .:T.H:. válasza @rglaaf (#24) üzenetére

.:T.H:.
(aktív tag)

meglesz.. vicces volt hogy ma is odajön egy srác a cégnél hozzám, rámnéz, együttérző tekintet s kérdi:
-BF3?
-Jaja..

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.