Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz Gergosz2 #20 üzenetére

    Határozott igazság, hogy a BF jobban áll grafika terén, mint az MW, szerintem nem kérdés, és aki az ellenkezőjét állítja, az hazudik.:) Az EA és a Dice jól rágyúrt a grafikára, és ennek meg is lett az eredménye, omlanak az épületek, látványos robbanások és a többi, ez egy játékos körnek igen csábító, én magam is megvettem a BC2-t PC-re, mert nekem is eleinte bejött ez a nagyfokú rombolhatóság, de az élvezet hamar szertefoszlott, nekem nem jött be ez a 800km-es pálya, és folyton az embereket keresni a nagy pályákon. Igen, most fognak írni a BF-sek, hogy akkor ne olyan mapra menjek...:) Igen, ez tény, de nekem ez borzasztóan zavaró.

    A másik, hogy nekem a játék már túl reális, oly mértékben nehezen halnak meg az emberek, hogy csak úgy nézek, és a táram már benne van, amiből a fele a környezetbe ment, annyira szétvisz.

    Ezek a személyes véleményem a BF-ről, nagyon látványos és szép, reális, valósághű, de engem már ez zavar leginkább. Engem a CoD ilyen téren fogott meg, hogy nagyon tudom élvezni, nincs akkora map, jönnek dögivel az emberek, nem megy át rajtam egy tank és mi egyéb...:)

    Kövezzetek meg, nekem ez a véleményem, és emiatt szeretem az MW-ket, kihangsúlyozom, az MW-ket, nem a Treyarch féle CoD-okat.:P

Új hozzászólás Aktív témák