Új hozzászólás Aktív témák

  • Perry-sama

    tag

    válasz @rglaaf #6 üzenetére

    Van der BOSS: +1

    Mr.Csizmás: És téged miért is zavar, hogy PC-n megjelenik a játék? Ha nem tetszik, akkor nem veszem meg, nem próbálom ki. Ennyi

    Igen én is az MW3-mal játszom, de nem mondanám azt, hogy fan vagyok. Kipróbáltam a BF3-at is haveromnál, de nekem az irgalmatlanul nagy pályák nem jönnek be. Persze, mókás, hogy lehet benne járműveket használni, de az idegesített a legjobban benne, hogy a a hatalmas területek miatt a sniperek paradicsoma. Akkor untam meg a bf-et mikor már 14352x-re löttek le sniperral úgy, hogy 2 métert sem tudtam előre menni és persze nem láttam még azt sem hogy melyik irányból löhetett, ugye a nagyon jó grafikája miatt. Nagyon el lehet benne bújni úgy hogy ne vegyen észre az életbe. Persze ez lenne a realisztikus és a cod ugye ennek pont az ellentéte, hiszen annak a szinvilága miatt kilométerekről ki lehet szúrni az embert, mert szinte világít, de inkább azt választottam, mert ott nincs annyi kempelés. Meg én a pörgősebb játékmenetet szerettem mindig is. Tehát a BF széria is jó, nem is azt akartam ebből kihozni, hogy nem, csak ugye kinek a pap, kinek a papnak a lánya :)

    Asus P7P55D | core i7 860 @2.8GHz | CM Hyper TX3 Fan | Asus R9 280X 3Gb | Corsair 4*2 GB DDR3/1600 | WD 1 TB S-ATA + WD 160 GB ATA + Samsung 500 GB S-ATA | Asus DRW-1810 | Chieftech 550 W

Új hozzászólás Aktív témák