Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz #85552128 #14 üzenetére

    "Mégis mit vártak???
    A PC-sek nem a konzolos Live szerű multihoz vannak szokva..."

    Szóval szerinted ez magyarázza a 3%-ot. Mondhatok egy címet? CoD4? Ott is le volt már butítva a multi? Sőt jobban mint itt ugye? Mert abból még kevesebbet adtak el, csak ezért kérdezem.

    A 3% azért is brutális, mert a két konzolból a piacon van max 60 millió gép. A pc-ből ami képes futtatni ezt a játékot valószínűleg ennek a többszöröse.

    De továbbra sem a felhasználókon kellene leverni a balhét. Most őszintén, 30 másodperc alatt el lehet indítani egy aznap megjelent játék letöltését. Az elérhetőség a fő gond, bármi mással ugyanez lenne, legyen az program vagy fizikai dolog.

    A multi csak eredetivel viszont remek megoldás a problémára, a single szinte egy demo-nak fogható fel egy ilyen játék esetében.

    Ennek meg az a veszélye hogy egyre több havidíjas játék lesz. Már akár az új cod is.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Polllen #51 üzenetére

    A box négy éve van a piacon már, azóta szolgálja ki a tulajokat, mínusz 2 hét. (szerviz :) ). Az hogy manapság már nem biztos hogy olcsóbb a konzol mint a pc úgy hogy 4 évet már lehúzott, azzal én nem kérkednék, mert ez inkább egy újabb pofon a pc-nek.

    60k-ért ma már elite van, amihez kiegészítő nem kell, ez nem pc. Egy hdmi kábel 1500 huf. Onnantól kezdve semmi nem kell hozzá. Mielőtt jönne az lcd tv szöveg, az pc-hez is sokkal jobb választás. De ha monitor van...támogatja.

    A játékok ára csak a média markt és hasonló helyeken annyi mint amennyinek te gondolod. Másrészt a konzoljátékok tartják az árukat és virágzik a cserebere, így aki ezt kihasználja annak a játékok olcsóbbak mint pc-n. Most hirdetnél egy mw2-őt amit 11-ért vettél boxra akkor elmenne 9-10 körül. Pc-n is elmenne ennyiért?

    Aki utánajár annak nyugisabb, egyszerűbb, árban max ugyanannyi a konzol mint a pc, több játékkal és kevesebb bug-al. (itt pl a vga driver gondokra vagy a gyengén átírt dolgokra gondolok).

    Ugyanakkor konzol mellé kell pc is! Na az a ráfizetés részünkről, mert sokunknak notija van konzol mellett. Mi így döntöttünk, ennyi, nincs olyan dolog manapság hogy csak előnnyel járna.

    Azzal meg sokan dobálóznak hogy xboxra jött ki elsőnek a warez. Az egy dolog hogy ezzel pont tökön lövitek a dolgot, mert a warez ellenére is boxra adták el a legtöbbet ebből a játékból. Magyarul: bár van warez de nincs akkora igény rá. Még magyarabbul: kb egy héttel ezelőtt megszületett a döntés: nem lesz warez x360-ra, aki mégis megpróbálja az csúnyán szopik, erről a megfelelő helyeken lehet olvasni.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Sirandrish #125 üzenetére

    Csak úgy sugárzik belőled a konzolos tapasztalat ;]

    Aztán remélem 20 rongyos egered meg egérpadod van különben esélyed nincs és célzol nagyban a huzogatással 2dminezióban, úgy hogy az rpg-s csávód ötször fordul körbe a tengelye körül a 60 kilós bazookával, mert olyan az érzékenység. ;]
    Mi kikapcsoljuk az auto célzást, mivel az csak kezdőknek jó max megtanulni utána hátrány. Pc-n sokan benyomják, a headshot félét és teszik rönkre az összes játékos élményét, tapasztalat. :)
    Gagyik a kontrollerek, de a nintendo wii féle fps irányítás realisztikusságban és ézékenységben is abszolút elsőrangú, nembaj, konzol, az fúj. Mi az hogy 3d-s célzás, jobb az egérpadon huzogatni azt a szart és ha rángatjuk akkor olyan mint ha elektrosokkolnák a csávókát. Az ám az igazi ;]

    Egy csak forgó és lövő véleménye. :)

    Érdekes hogy volt a CoD4 az bebukott a konzolokhoz képest, most hogy a multit ilyenné tették...azé nem veszik sokan mert lerontották! Semmi okuk nem volt rá gondolom. :) Arcátlanságért arcátlanság jár, remélem a kisebbséget veszik figyelembe, kialakul egy tömeg akik megveszik és pc-n is minőségi játékok jönnek ki a jövőben.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Runner_fxr #163 üzenetére

    Azzal egy percig nem vitatkozom melyik a pontosabb és könnyebb. Azonban konzolhoz máig nincs normális egér hálisten, így a feltételek adottak mindenki számára. Multiban ez meg olyat eredményez amit az eladások tükröznek, sok egykori pc-s fps-es inkább konzolon nyomja már, mert mindenki ugyanonnan indul, ugyanolyan gyors a játék, ugyanaz a kontroller, a player? na az nem. Ez egy olyan környezet amit nem lehet pc-n kialakítani. Avagy inkább versenyzek vw golffal golfok ellen, mint egy audi tt-vel daciák, suzukik, ferrarik és mclarenek ellen.

    Ami érdekes hogy a konzolok cakk pakk ki vannak utálva pár ember elméjében, miközben a wii féle alapmote (nekem az volt) már önmagában egy hihetetlen jó megoldás fps-re. Ott valóban kézügyesség kell és valóban rajtad múlik minden, alázza az összes megoldást fps tekintetében és a kiegészítővel nagyon pontos is már. Kiváncsi leszek az új konzolokra miket alakítanak, én arra tippelek hogy minden stílusra lesz kontroller mert nekik így éri meg...

  • Peat;)

    veterán

    válasz Prof01 #170 üzenetére

    A natal egy szánalom. A microsoft meg a sony is az. A nintendo csinált valamit ők meg minél hangzatosabban akarják lemásolni a dolgot. A natal miben más mint a wii mote meg nunchuk? Annyiban hogy drágább lesz a dobozka és a gép tetején lesz nem a kezedben. Cserébe nem fog rezegni semmi sem és pontatlanabb is lesz. Marha nagy ötlet mit ne mondjak és ezt nyalja falja a média.

    Runner: eddig a multiban szídták a konzolt fps tekintetében ami fura ha elolvassák amiket leírtam, te single módban nem vagy megelégedve, ezt el is fogadom viszont. Én normalon semmivel nem ütköztem végigjátszási nehézségbe és nekem külön élvezet amikor ügyesen használják a rezgést, a különböző szitukban, fegyvereknél. Nekem pont itt nyújt egyértelműen többet. Multiban csak a fent leírtak által, mert kedvezőbb a környezet de nem maga az eszköz.
    A többi műfajra meg cakk pakk jobb a kontroller, kivéve rts-t. No az csak egér+billentyűzet. MMO szintén, de az nem érint :).

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Sirandrish #173 üzenetére

    Gyakorold az olvasást, mert nem arra reagálsz amit írok, sehol nem állítottam hogy pontossabb lenne a kontroller vagy bármi hasonlót. Annyiban tettem egyenlőséget a kettő között hogy mindkettő mű dolog fps-re és nekem wiimote volt eddig a nyerő.

    Azt is leírtam fentebb hogy konzolosok pc-t is vesznek általában és ez nekünk ráfizetés, ez van. Az hogy ebből gombás netezésre asszociálsz az megint azt mutatja hogy valamit nem olvasol/nem értelmezel.

    Az utolsó mondatod a konkrét esetet bár semmilyen mértékben nem érinti, de megmutattad azt a stilisztikát amivel érvényesülni próbálsz. Főleg hogy nem csak én hívtam fel a figyelmedet az auto célzásos szösszeneted valós tartalmára.

    Szerintem hagyjuk a dolgot, ezek szerint félreértelmeztem a hozzászólásodat és te is az enyéimet.. :)

  • Peat;)

    veterán

    válasz athomi #179 üzenetére

    Neked. :) És így már tök korrekt is a mondatod. Vagy ha pontosságot írsz akkor pláne. Többszörös a multizó playerek száma konzolon ennél a játéknál jelen pillanatban. Úgy néz ki elég sokan megszerették valamiért a rezgő gombákat és valakiknek mégis elég élvezetes. De igazából a konzolosok 99%-ban pc-n is játszottak már huzamosabb ideig, míg a pc-seknél ez a szám jóval alacsonyabb. Így érthető az egymás melletti elbeszélés.

Új hozzászólás Aktív témák