Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz arnyekxxx #40 üzenetére

    Nem kell hagyni őket, viszont razzia után felügyelet mellett hagyni, hogy árufeladás történjen, vagy pénzvisszaadás. Mindezzel nem az adócsaló cégeket védem, mert megérdemlik amit kapnak. Csak abba nem gondol bele senki, hogy a hülye user, aki a tápláléklánc alján áll (azaz a vevő, Mi), az kerül a legkellemetlenebb helyzetbe.
    Mi tavaly karácsonykor jártunk így. Megrendeltük a gyereknek december 10. én az ajándékát, majd 12. -én razzia volt a cégnél. Mi nem kaptunk ajándékot, de a pénz is ott állt az eladónál. Újra vettünk 22. én a boltban ajándékot. Majd valamikor január közepe táján kaptuk vissza a pénz.
    Ha nálad ez normális, akkor valami ferde a világoddal.... Mindig minden esetben a vásárlót rövidítik meg, nem gondolnak bele abba, hogy tisztességes embereket is belerángatnak egy olyan dologba amihez semmi közük. Szó szerint az én pénzemet is foglalja az állami szerv, pedig semmi közöm az eladó cég feketézéséhez. Ha ezek után is úgy érzed, hogy jogtalan a felháborodásom, akkor vagy közéjük való vagy, vagy még sosem történt veled ilyesmi, vagy nem is érdekel...

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák