Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Lipi9988

Lipi9988
(csendes tag)

Mondjuk látszik is a játékon a fejlesztési idő... nagyon jóra sikerült! Valami eszméletlen a játék atmoszférája. Aki még nem játszott vele, feltétlenül próbálja ki, nem fogja megbánni! Ez azoknak is szól, akik nem szeretik az FPS-eket... Mondjuk rövidnek rövid, viszont így elég tömör és velős lett, és ami a legfontosabb, egyedi! Egy szóval: jó játék, ami megéri az árát (ilyen sajnos egyre kevesebb van)!

Kólából PEPSi, processzorból AMD!

(#2) BlaiseS

BlaiseS
(csendes tag)

Én most (2 hete) vettem eredetiben X360-ra, azt hiszem ma végig is játszom újra. Anno amikor megjelent azonnal végigtoltam, persze illegálisan. Sokat változtam azóta és megértettem, hogy az eredeti játék vételével a fejlesztőket támogatom. És egy ilyen fantasztikus játék megéri az árát. Ajánlom mindenkinek és ajánlom vegyetek eredeti játékokat. Én is tudtam várni 1 évet, amíg barátibb ára lett.

Legyen szíves és csak olyan írjon bármilyen hirdetéssel kapcsolatban, aki nem gondolja meg magát az utolsó pillanatban! Köszönöm.

(#3) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Pár hónapja megvan, tényleg néhány percet játszottam vele, de van egy kellemes hangulata már így is.
Nagyon jól el van találva a grafika is.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#4) Rossi

Rossi
(őstag)

Érthetetlen a sikertelensége, szerintem baromi játék volt... Ahogy egy előttem szóló fogalmazott, nagyon egyedi atmoszférája volt.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság, és látá az erényt az ő alakjában…”

(#5) Fortissimus válasza Lipi9988 (#1) üzenetére

Fortissimus
(őstag)

nagyon szerettem az elso reszt, remelem a masodik melto lesz hozza

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6) Morden24 válasza D1Rect (#3) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Szóval akkor végülis jó?

Filózom rajta egy ideje... :U
Mint anno a Mass Effect-en, de ott jól is jártam :D

Sectumsempra - For Enemies

(#7) fpeter07

fpeter07
(veterán)

Maximális tisztelet a fejlesztőknek, kedvenc játékom :))

(#8) D1Rect válasza Morden24 (#6) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Mindenképp szokatlan. A világ, a színek, a játék.
Nem játszottam vele sokat, de azt a pár €-t sztem megérte.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#9) Ryuu

Ryuu
(tag)

Hét év???? :Y
Nem gondoltam volna. Azért kicsit elszomorít hogy egy ilyen játék nem nagyon fogy.

(#10) BalaNce87 válasza Ryuu (#9) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Mert nem annyira populáris, és ugye ebbe a játékba nem lehet azt hogy felveszek egy fegyvert és ledarálok mindenkit, hanem kicsit gondokodni kell benne meg figyelni a jelzéseket hogy merre kell menekülni, sok embernek ez már nem megy és ezért már meg se veszi.

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#11) Brutális eb

Brutális eb
(addikt)

A zenék a stílusos garfika nehezebb fokozaton agyalást igénylő játékmenet.Imádom.
Jöhet a folytatás. :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12) wolfman

wolfman
(veterán)

Nekem is nagyon tetszett. Jobb lenne, ha hosszabb lenne a játékidő és kicsit színesítik a lehetőségeket(mondjuk kódtörések stb.), de ettől függetlenül is élvezetes és jó az atmoszférája. Várom a folytatást!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) Gergo88

Gergo88
(tag)

Hát szerintem hét év alatt egy kicsit többet is csiszolhattak volna rajta. Pl az a jelenet ahol távcsöves puskával kell kilőni a furgont, az gáz. Plusz a videókban elég csúnya a rajzolás (persze mihez képest).

Ettől függetlenül a napsütéses háztetők hangulata állati jó, de lenne mit javítani a játékon.

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#14) Sicilian válasza Morden24 (#6) üzenetére

Sicilian
(addikt)

puding próbája az e...

nothing is true everything is permitted..

(#15) danati

danati
(senior tag)

Nagyon jó játék, várom a folytatását. :C

(#16) Morden24 válasza Sicilian (#14) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Nem találtam demo-t a honlapján.

Sectumsempra - For Enemies

(#17) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Egyik nagy kedvencem. :)
A hosszú fejlesztés magyarázhatja az alacsony gépigényt.
És mint sokan említették, a hangulata nagyon ott van. A grafika, a hangok, minden.
Egyet nem szerettem benne, mégpedig az é
átvezető animációkat. Kár volt elszúrni ezzel a rajzfilmszerű, holt igénytelen, letisztultnak szánt de aránytalannak sikerült dologgal.
A végkifejletnél a tetőn nagyon jól látszik, hogy a játék motorjával sokkal hangulatosabban meg lehetett volna oldani.

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

(#18) gábbor válasza Morden24 (#6) üzenetére

gábbor
(tag)

A mass effect-én két és fél évet ültem... meg is bántam. :D

(#19) HS 2142

HS 2142
(őstag)

Remek játék, főleg most, csökkentett árral, egyetlen hibája a nagyon alacsony játékidő, de biztos vagyok benne aki egyszer kitolta az (ha magamból indulok ki) nekilát másodszorra is mert a attól függetlenül, hogy innovatív, rendkívül szórakoztató, illetve az arány a platform részek felé tolódik, kicsi lövöldözésekre azért lehetőségünk van (bár ez kevésbé eredményes minta megfutamodás).

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#20) WonderCSabo

WonderCSabo
(félisten)

2 óra után meguntam. Érdekes volt, de vhogy engem nem fogott meg. Azért a 7 éves fejlesztés durva... Half-life 2 ha év volt, és az is sok.

- Tommy was weak. Tommy was stupid. Tommy is dead. - I'd drink to that.

(#21) aram01

aram01
(nagyúr)

így video alapján bejövős :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) pincehely

pincehely
(addikt)

Egyik kedvenc játékommá vált, amit főleg az egyedi kivitelezésnek köszönhet.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#23) boeing

boeing
(senior tag)

Igen ritka darab az biztos,de a Maffia 2 már 8 éve készülget. :K

(#24) mad1

mad1
(veterán)

Birom itt mindenki azzal jon hogy erdemes meg egyszer nekikezdeni...Hmmm :U
Ez nem az a jatek amit egyszer kell vegignyomni.Kb 15nel jarhatok,es nem unom.
Annyira bele tudom elni magam hogy azt mar masok meg sem ertik.
Erdemes jutyubon nezni a rekordokat.Ugy talan tobben kedvet kapnak hozza.
Nallam az elso 3ban benne van!!! :R Respect.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#25) Silex

Silex
(aktív tag)

Egyik nagy kedvenc nálam is, nem is értem miért nem fogyott jobban. Illetve inkább elszomorító, ha belegondolok, hogy mik fogynak - megyek oszt lövök!

(#26) Silent77

Silent77
(veterán)

Baráti körömben senkinek nem tetszik, nekem pedig szinte az év játéka volt, havonta legalább 1x végignyomom, megvettem PC, és Xbox-ra is, nagyon eltalálták, várom a folytatást.
Ilyen játék még nem volt amit ne untam volna meg.

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#27) Robb202

Robb202
(tag)

A játék zenéjét mai napig hallgatom. Sokan kérdezik, hogy mi ez a zene és mikor mondom hogy egy játék betétdala, akkor leesik a szájuk.

Szerintem rendkívül jó játék lett. Steamen mikor le volt árazva egyből megvettem.

(#28) hommeros válasza BlaiseS (#2) üzenetére

hommeros
(őstag)

Elég Cartmen-es érdekrábeszélő monológot nyomattál. Valahogy automatikusan hallani véltem a magyar hangját, ahogy ép győzködi az embereket. ÉN is javaslom minden lemez, játék, film megvételét, mert így a szegény előadónak nem telik gyémánttal kirakott arany medencére, csak arany medencére, és esetekben nem tudja megvenni a drágább magánrepülőt, amin a DVD-hez távirányító is jár! Bakker!

Maga a játék tényleg jó, X-Boxon is élvezhető.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#29) wolfman válasza hommeros (#28) üzenetére

wolfman
(veterán)

Mondjuk az eladók pont nem látnak a játék árából semmit, ha a bolti eladókra gondoltál. A fejlesztők annál inkább. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30) Pala válasza Silex (#25) üzenetére

Pala
(veterán)

Ez meg csak "megyek, oszt futok"... pontosabban: futok, oszt néha lövök. :D Semmivel sem összetettebb. Maximum első végigjátszáskor akadhatnak olyan pillanatok, amikor - ne adj isten - egy picit gondolkodni kell, de amúgy tisztán ügyességi / reflexjáték.
Persze tény, hogy van egy sajátos atmoszférája, ez a steril világ és grafika, meg az orwelli jövőkép nekem személy szerint nagyon tetszik.
Egy baja van: rövid. De nagyon. :( Legalább 3x ilyen hosszúra kellett volna csinálni + a sztorira jobban rágyúrni, úgy szerintem akár mérföldkő is lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.