2019. június 18., kedd

Gyorskeresés

(#1) pzstm

pzstm
(Jómunkásember)

Nagyon várós! Én személy szerint imádtam az első részét, teljesen egyedi volt, kitűnt a tömegből. Remélem most is hasonló lesz :K

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Jöhet...imádtam az elsőt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) messi6502

messi6502
(tag)

Remélem kapunk megjelenési dátumot! :K

(#4) Sub-ZeRo válasza messi6502 (#3) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

When it's done... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#5) pzstm válasza messi6502 (#3) üzenetére

pzstm
(Jómunkásember)

kaphatunk, max elcsúsztatják ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) Huma

Huma
(PH! addikt)

Nemrég kezdtem el játszani az első részével. Eddig nekem is bejön. Az egyetlen bajom vele, hogy elég steril a játékvilág.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) oriic válasza Huma (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Pont ez a lényeg benne.

Live-Die-Respawn-Deathloop

(#8) Huma válasza oriic (#7) üzenetére

Huma
(PH! addikt)

Azt hittem az ugrabugrálás a lényeg. A steril világ miért lenne pozitívum?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) mentoloshypo

mentoloshypo
(senior tag)

Az első rész első fele nagyon tetszett, utána hogy átment lövöldözésbe (hogy minek azt ma sem értem) szódával esetleg. Rengeteg kiaknázatlan elem van még a témában, szóval várom a további fejleményeket.

(#10) messi6502 válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére

messi6502
(tag)

Neee :W

pzstm: Túl sok pozitív energiát érzékelek az EA/Dice híreknél. :DDD

Huma: Igen, mondjuk nekem azért is tetszett és tetszik mind a mai napig, a zenéje meg óriási volt! :B
Remélem ez alá is valami hasonlóan jót pakolnak be.

Ja igen, az efféle hibák voltak a kedvenceim. :)

mentoloshypo: Pisztoly lövés nélkül el lehetett menni a végéig. :K

[ Szerkesztve ]

(#11) tDr1v3r

tDr1v3r
(PH! kedvence)

Sírni fogok holnap...

最低だ、俺って。

(#12) xtremez

xtremez
(fanatikus tag)

Marad változatlan a neve ? Elég hülyén néz, ki hogy két Mirror's Edge van/lesz. Reboot lesz ?

(#13) oriic válasza xtremez (#12) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Igen rebootnak szánják.

(#14) xtremez válasza oriic (#13) üzenetére

xtremez
(fanatikus tag)

Sandboxnak szánják most ? A két történetnek lesz köze egymáshoz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) oriic válasza xtremez (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ezt nem tudni, holnap meglátjuk. :)

(#16) Tazsam01

Tazsam01
(tag)

Az különben leesett valakinek, hogy anno a PhysX egyik nagy durranása volt a ME most meg DICE reboot jön ki?
Gondolom Mantle apival vértezve, vicces kis középső új felmutatásnak tűnik ez az egész story.

(#17) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

nah, kénytelen vagyok befejezni az első részt :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#18) Normi™

Normi™
(őstag)

Nagyon királynak ígérkezik... :K

(#19) scream

scream
(PH! kedvence)

Ó, hová lett az a jó cipellő róla? :(

Szerintem.

(#20) Zoli54213

Zoli54213
(senior tag)

Azt a concept art képet el tudnám viselni háttérképnek (FullHD) :)

MSI X99 SLI PLUS ::|:: 32GB DDR4 3000Mhz ::|:: Intel Core i7 6800K + Noctua NH-D14 ::|:: ASUS RTX 2080Ti Strix 11GB OC ::|:: Samsung 960 EVO 250GB + Corsair Force LS 240GB ::|:: Benq XL2735 1440p 144Hz Dy-Ac ::|:: Logitech X540

(#21) oriic válasza Zoli54213 (#20) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Biztos fent van vhol, holnap megkeresem.

(#22) hjanos1 válasza Zoli54213 (#20) üzenetére

hjanos1
(senior tag)

Tessék: [link] (2048x1155) :)

OnePlus 7 Pro & MacBook Pro 13" 2015

(#23) sz.balazs.95

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Az egyetlen értelmes játéka kb. az EA-nak. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#24) Zoli54213 válasza hjanos1 (#22) üzenetére

Zoli54213
(senior tag)

Köszönöm! :) Valamiért a google talált képek között nem igazán találtam...de az a poén hogy még most sem xD

MSI X99 SLI PLUS ::|:: 32GB DDR4 3000Mhz ::|:: Intel Core i7 6800K + Noctua NH-D14 ::|:: ASUS RTX 2080Ti Strix 11GB OC ::|:: Samsung 960 EVO 250GB + Corsair Force LS 240GB ::|:: Benq XL2735 1440p 144Hz Dy-Ac ::|:: Logitech X540

(#25) oriic válasza Zoli54213 (#24) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Google képkereső azonnal kiadja.

(#26) csasaKKP

csasaKKP
(őstag)

Szintén nagyon várós, hihetetlen hangulata volt az első résznek, hiába a történet gyengesége. Zene! Nagyon fontos lesz számomra a zene, ugyanis nagyon jól eltalálták az "első részben", és ez nagy mértékben hozzájárult a hangulathoz. Nem hiába, Solar Fields.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#27) Ryder62 válasza Huma (#8) üzenetére

Ryder62
(őstag)

Azért mert egyedi.

Ebben a játékban csak futsz, futsz és futsz. Nem fogsz megállni nézegetni a faleveleket. Nincs szükség normál grafikára. Vannak alap színek amik pályánként változnak és kész. Sztem ez így kellemes a szemnek/agynak is. Könnyebb feldolgoznia az információt.

Hisz pont a gyors útkeresés a lényeg.

(#28) Sir Ny válasza Ryder62 (#27) üzenetére

Sir Ny
(senior tag)

"Ebben a játékban csak futsz, futsz és futsz. Nem fogsz megállni nézegetni a faleveleket."

a temple run peldaul egyaltalan nem steril. Engem nem gyoztel meg, hogy a jatekmenet kovetkzmenye, es mondjuk nem a hatter vilaga, vagy a koltseghatekonysag miatt steril az egesz.

-

(#29) sz.balazs.95 válasza Sir Ny (#28) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

egyébként a sztori miatt ilyen a játék. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#30) Sir Ny válasza sz.balazs.95 (#29) üzenetére

Sir Ny
(senior tag)

ahol sztori == background

-

(#31) BulletBill27

BulletBill27
(fanatikus tag)

Várós. Tetszett az első rész is. :K

(#32) sz.balazs.95 válasza Sir Ny (#30) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

igen.

(#33) tDr1v3r válasza Sir Ny (#28) üzenetére

tDr1v3r
(PH! kedvence)

A feeling miatt az. Ugyanúgy mint az anime átvezetők és a Solar Fields zenéje... azért van hogy egyedi legyen a hangulat, be tudjon szippantani.

最低だ、俺って。

(#34) adamka16

adamka16
(PH! addikt)

IGEN!!!! Várom már!! :)

(#35) CsonkaImo

CsonkaImo
(PH! addikt)

"WHEN IT'S READY"

Kicsit vicces ezt olvasni egy EA-s játéknál, de ne legyen igazam és ne úgy legyen kész mint a Bf4. Várom, de előrendelni több játékot nem fogok tőlük.

(#36) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Huhh, első napos lesz, az biztos. Az első részét nem tudom megunni, barátnőm is rá van kattanva. Sok ilyen jó játékot még :R

"The best things in life aren't things"

(#37) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Az első részét imádtam, ezt is ugyan akkora szeretettel várom érkezését. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) mrhitoshi

mrhitoshi
(PH! kedvence)

Ide, ide geca. :D

Platformok: PS4~PC~W10

(#39) FLATRONW

FLATRONW
(őstag)

Sokan tartják a játékot sterilnek, pedig pont az a lényege. Egy ilyen utópisztikus (remélem jó szót használok) játéknak sterilnek kell lennie.
Nagyon imádtam az első részt, ezt is nagyon várom.

(#40) sz.balazs.95 válasza FLATRONW (#39) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Nem teljesen, mert az utópia a pozitív jövőkép. Ez sokkal inkább negatív.
Van erre egy jól csengő kifejezés, de most egyáltalán nem jut eszembe. :D

MEGVAN :DD - disztópia

[ Szerkesztve ]

(#41) FLATRONW válasza sz.balazs.95 (#40) üzenetére

FLATRONW
(őstag)

Részben igazad van. Lefelejtettem a negatív jelzőt. A disztópia is egy utópia csak negatív értelemben.

Utópia

a pozitív utópiákban a fiktív világ jobb, mint a létező;
a negatív utópiában (másként antiutópia vagy disztópia) rosszabb. A negatív utópia gyakran ironikus.

(#42) Huma

Huma
(PH! addikt)

Hát nekem nem akar szuperálni a játék. Akad mint a disznó. Pedig a vas bőven elég alá. Valami bug lehet.

(#43) adamka16 válasza Huma (#42) üzenetére

adamka16
(PH! addikt)

Physx-et kapcsold ki ;)

(#44) Huma válasza adamka16 (#43) üzenetére

Huma
(PH! addikt)

Thx! Az volt a probléma.

(#45) Ed3r_X_ válasza Huma (#42) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Ezzel én is megszenvedtem anno. Mondom nincs az az Isten, hogy 4 mag, HD6850 mellett HD felbontáson akadjon :D

(#46) Huma válasza Ed3r_X_ (#45) üzenetére

Huma
(PH! addikt)

Az a furcsa hogy az első egy órában egyáltalán nem akadt.

(#47) sz.balazs.95 válasza Huma (#46) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

majd jön az FPS DLC hozzá ;]

(#48) Ed3r_X_ válasza Huma (#46) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Nekem már az első 10 percben is, mikor bemegyünk a testvérünkhöz, majd onnan kell kislisszolni.

(#49) Huma válasza Ed3r_X_ (#48) üzenetére

Huma
(PH! addikt)

Ja. Nekem is onnantól kezdve akadt. Csak én előtte sokat szerencsétlenkedtem a kiképzéses részen. Ezért volt vagy egy óra mire odáig eljutottam.

(#47) sz.balazs.95:
A mai világban nem lepődnék meg egy ilyen húzáson. Főleg az EA-tól. :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.