Új hozzászólás Aktív témák

  • Ilsyde

    őstag

    válasz BalaNce87 #34 üzenetére

    Részben egyetértek veled, de nehéz meghúzni a vonalat az ingyenes és nem ingyenes kozott. Az L4D2 szvsz egy HL2 mod, ingyen kellene adni ahogy a Zombie Panic is ingyenes. 5 fontért vettem, még mindig sajnálom hogy kiadtam rá a pénzt. A gagyi Alien Breed (feldolgozás) pénzbe kerul, míg a nála sokkal jobb Alien Swarm ingyenes. A World of Goo egy Pontifex klón és nagyon drágán adták (végul én is csak azért vettem meg mert volt egy "annyit fizetsz érte amennyit akarsz" akció) pedig egy rakásnyi jobb logikai játék van pl. a Kongregaten. A Mythos jelenleg már (még) nem létezik és ingyenes volt/lesz, sok aRPG meg pénzbe kerult és sokkal rosszabb nála. A Portal alapból HL2 modnak készult de pénzért árulja a Valve. Ott a QUBE ami szvsz otletesebb és mégis ingyenes :U

    Tényleg rengeteg indie játék túl van árazva, a Steamen is megfigyelheto hogy kezdik ellepni az olyan cuccok amiket egy-két srác rakott ossze egy netbookon mikozben a WC-n sz@rtak és odavágják eléd 10-20 euróért. De vannak olyanok is (nem sok) amik megérik a pénzuket mert olyan minoséget kapsz ami letiporja az AAA játékok tobbségét és ez a lényeg, ezeket kell megvenni. Gondolom te is csak azokat a top címeket veszed meg amik minoségi alkotások. Ezen a szinten nem kellene kulonbséget tenni, mindegy hogy 30, 60, 100, 300 vagy 2 ember készítette ha eléri azt a bizonyos minoséget és osszetettséget. Miért játszik az kozre hogy mennyien dolgoztak rajta?

    A Haluz szvsz kozel sem olyan muvészi mint az Amanita játékai. Természetesen ismerem, rengeteg hasonló játék van (egyik sem jobb :D) és ja, rengeteg játékot ismerek. Azon kevesek kozé tartozom akik rendesen korulszaglásznak és informálódnak mielott kiadják valamire a pénzt.

    Ja az meg hirtelen eszembe jutott hogy a sok barom (ez az igazság) megveszi a 15 eurós TF2 sapkát meg a nemtom hány fontos ajándékdobozt hogy bontogassa... egyik tárgy sem ad semmit a játékhoz csak bohóckodik vele az illeto de egy tobbszáz órás szórakozást ígéro játékra meg sajnálja a 10 eurót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák