Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Már nem engedte szerkeszteni szóval azt mondom, hogy fura hogy egy hobbiért pénzt kér el, sőt van aki veszi is. Nemrég kijött cs-hez a deák téri metrómegálló, 5 évébe telt de maga miatt csinálta hobbiból, és nem kerül semmibe, persze hozzá teszem senki nem is fizetett volna érte, de ettől még nagyon jó lett. Nálam ez a játék nem a pénzes kategóriába tartozik, azt is elismerem hogy a mostani játékok tömkelege egy nagy szar és nevetséges az áruk, ez meg pont ingyenes játéknak minősíthető, ha így megnézi az ember nem gondolná szerintem hogy fizetős. Elismerem hogy ötletes játék kártyavár építéshez hasonló vagy valamilyen anyagból egy alakzatot képezhetsz.
    A machinariumra meg azt írtam hogy jó, de van flash játék ami ugyanolyan szuper hangulattal rendelkezik pl a haluz 1-2 és csak beírod googleba és már játszhatod is, ezért írom hogy ezek simán mehetnének ingyenesbe. Nálam ez a point and click sose azt jutatta eszembe hogy tejelni kell érte, hanem böngészőbe megnyitom azt mehet a móka.
    Igaz a goblins se volt böngészős cucc bár akkoriban net se volt nagyon, az is hatalmas játék, aztán már jött a net és simán elbírták az ilyen kaliberű játékokat és nem próbálták újra eladni. Jók ezek a 1-2 ember által fejlesztett játékok csak néha igen is sokba kerülnek, volt hogy az ilyet ingyen adták anno. 20 euro/dollár sok, steamen van összetetebb játék ami fele ennyibe kerül vagy még annál is kevesebbe. A world of goot meg más ilyen indie játékot úgy szereztem be hogy volt ilyen hogy annyit fizetsz érte amennyit szeretnél, ilyen alkalmak tökéletesek ezen játékok kbeszerzésére, mivel többet kapsz korrekt áron és nem egyet 20-ért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák