Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz forgonati #41 üzenetére

    akkor meg már, ha "legjobb" játékokról beszélünk, akkor a hl1 szerintem 10szer körbefutja a 2. részt... :) a 2. résznek nagyon jól össze lett pakolva a motorja és szerintem még ma is megállja a helyét... viszont a játékmenet annyira nekem nem tetszett, mint az első résznél... de eladásokban is anno tuti meglátszott erősen a sikere... a bossfightok is irtó jók voltak: el kellett felejteni a unreal/quake/doom-ban megszokott "telepumpálom a szemetet párszáz kiló ólommal" stílust :) (nem mintha azt nem szerettem volna...) gondolom emlékeznek sokan, ahogy az egyik bosst meg kellett sütni, a másik (parkolóházas) dögre pedig légitámadást kellett kérni, hogy elfeküdjön... persze miután kis adrenalinszint-emelés után kikergetett az épületből :) fergeteges játék volt... nem lehetett 1-2 óra alatt végigfutni... de még az opposing force kiegje is jóra sikeredett... ha nekem kellene értékelnem, akkor half life1 top10-es... második részt meg olyan 30-40 környékére tenném... 10es skálán meg 10/10 az első... 10/8 a második :)
    egyébként sorban jutnak eszembe a nagy játékok: (lehet h listán van nagyja, de nálam top kategória mind)
    pl: aoe sorozat (ahogy más is írta), settlers-ek, undying, system shock2, unreal, carmageddon, duke3d, fallout1-2, stb... sok név ezek közül nem szerepel...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák